anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja PKG2.304EUA

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Aktualizacja PKG2.304EUA

witam.

 zaktualizowałem 50W829B i YouTube przestało wyświetlać treści w HD.Teraz obraz z YT jest bardzo słabej jakości.

Dajcie znać jak u was po aktualizacji.

6 ODPOW. 6
stojak123
Użytkownik

U mnie na 48W605B też się zmienił YT. Jakość straszna i bardzo wolno się łąduje. Znowu poprawiająć sknocili.

p.lewinski
Poszukiwacz

Oczywiście, że musieli coś skopać. U mnie na dwóch tv po aktualizacji wchodząc przez przeglądarkę na przekaz elevensports.pl nie można przejść w tryb pełnoekranowy. Przed aktualizacją było ok.

profile.country.PL.title
Beno111
Poszukiwacz

W mojej piędziesiątce 829 yt działa jak działało wszystko ok.Aktualizowałeś przez pena czy tv?

profile.country.PL.title
azzido
Poszukiwacz

U mnie youtube odtwarza wszystko ok tak jak wcześniej, nawet w 4k na KD-65X9005B.

 

Niestety media player dalej nie został poprawiony (resetuje tv) a mira cast rwie albo się rozłącza... 

profile.country.PL.title
Industrial-Usagi
Poszukiwacz

Na KDL-55W805B YT po aktualizaji nie nadaje sie do niczego. Przy odtwarzaniu filmu po 2 sekundach jest zawieszenie TV na około 1-2 minuty (nawet nie reaguje na pilota) potem film rusza ale jakosc spada dramatycznie i po chwili znowu aplikacja zawiesza TV. Totalna porazka, kolejna po aplikacjach typu TVNPlayer, TVP, czy Ipla. 

 

Jak sie domyślam Sony swoim zwyczajem nie zareaguje, wykręcając sie ze to aplikacja firmy zewnętrznej. Tyle ze coś takiego jak certyfikacja zgodnosci aplikacji z TV to fikcja w ich wykonaniu. 

 

Dodam ze mam neostrade 20MB ( realnie test z tv jakies 15MB), przywrócenie ustawien firmowych i konfiguracja od początku nie przyniosły zadnego efektu.  Gdyby nie fakt ze trace jakieś 25-35% wartosci TV przy odsprzedazy to nie wachał bym sie ani minuty na korzyść jakiegoś Samsunga pewnie. 

profile.country.PL.title
Raskol
Użytkownik

Player, VOD czy IPLA od ponad miesiąca nie ma nowych treści, seriali, odcinków.

Wszystko stoi jak stało, stare treści. Pisałem do supportu TVN, to oni odpisali mi że problem leży po stronie Sony...

W takim razie czemu od miesiąca Sony nic nie robi z tym ?