anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43W809C

ROZWIĄZANE
KuRcZaKjaS2
Poszukiwacz

KDL-43W809C

Witam,

Chciałem się dowiedzić jak jest max pojemność dysku zewnętrzengo obsługiwana przez mój telewizor? Mam możliwość kupna dysku 2T w okazyjnej cenie i niewiem  czy nie bedzie konfliktu? Na Youtubie widziąłem filmik że telewizor musi zformatować dysk by z niego kożystać czy to się tyczy też mojego modelu??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

 

maksymalna pojemność dysku to 2 TB. Telewizor sformatuje dysk również w tym modelu.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

 

maksymalna pojemność dysku to 2 TB. Telewizor sformatuje dysk również w tym modelu.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

Jak bezpiecznie odłączyć dysk USB?

Po podłączeniu jest informacja o zalecanym wyłączeniu urządzenia przed odłączeniem o od TV. Jak to zrobić?

KuRcZaKjaS2
Poszukiwacz

Czyli jak podłącze dysk pod telewizor to już go na PC nie użyje?? Nie dam rady przenieść filmów z komputera na TV??

profile.country.PL.title
szafa_86PL
Poszukiwacz

Nie wiem jaka jest maksymalna wielkość dysku którą możemy podlaczyc pod tv, ale dysk sie nie formatuje w telewizorze. Mam dysk 640gb na którym są 2 partycje, jedna z systemem plików fat32 i druga NTFS. TV widzi oby dwie i bez żadnego formatowania. 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Porządkuje sprawę. Są dwa gniazda USB do różnych czynności. Jedno nagrywa programy z tv i to formatuje HDD, drugie USB lub inne następne działa normalnie odtwarzajac treści z dysku lub pendrive. Jeżeli odlaczamy jakikolwiek dysk lub pendrive to wpierw Wyłączamy tv pilotem.