anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem po aktualizacji z 21.12.2105r TV KDL50755c

bonzooo
Poszukiwacz

Problem po aktualizacji z 21.12.2105r TV KDL50755c

Witam Państwa.Miałem dobre zdanie o sprzęcie, nic się nie działo dopóki nie wykonałem aktualizacji zawartej na stronie Sony z dnia 21.12.2015.Aktualizacja została wykonana zgodnie z zaleceniami producenta mianowicie :został sprawdzony plik pod względem ilości bajtów,TV zaktualizował się poprawnie, a po ponownym załączeniu wystąpiły wszystkie problemy które rzekoma aktualizacja miała wyeliminować. Obecnie nie zawsze działa standartowy pilot, nie reaguje za zał./wył. Po wyciągnięciu krótko zasilania jest szaro niebieski obraz i słychać dźwięk przełączanego menu ale mam same rozmazane pasy. Jeśli TV uda się poprawnie włączyć przez poprawne załączenie działa dobrze zostanie wyłączony ale, następnego dnia brak reakcji lub jeśli się włączy(zasilanie odcięte na ok 10sek.) to bez dźwięku. Również wykonałem przywrócenie ustawień fabrycznych które nic nie dały. Więc proszę o Wasze sugestie. Pozdrawiam

15 ODPOW. 15
Hosik1
Poszukiwacz

Widać że ta aktualizacja dotyczy tylko tych wybranych modeli telewizorów które podali a stronie. Jeśli ktoś ma inny typ telewizora (który nie jest wyszczególniony na stronie) i wszystko działa ok... to rzeczywiście lepiej nie kombinować.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Ja mam tv zgodny z opisem więc aktualizowałem. Jest wsio OK.

 

Jakoś nie widzę tam serii KDL...

bonzooo
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Tak tam jest do KDL ale ostatnia 21,12,16r więc ostatnia co osoba zakaladajaca temat zainstalowala. Więc nie można chyba polecać dla KD z 6,1 aktu.

lolek126
Poszukiwacz

Ja mam tv z serii X i po tej aktualizacji z 21.12 w końcu nie mam problemów z 3d..i jak na razie nic nie zauwazyłem żeby coś sie popsuło..

 

Co do wgrania softu wcześniejszego w tv Sony ie wiem kto Ci powiedzial  żeby wgrać własnei wczesneijszy ale ta osoba powinna troszkę sie pouczyć... w tv Sony ie ma mozliwości wgrania softu wcześniejszego , nawet serwis tego nie zrobi bo nie ma takiej możliwości jakby taka była to po sofcie z października który popsuł właśnie 3d każdy mógłby właśnie wgrac starszy soft... ale jest to niemożliwe ... 

bonzooo
Poszukiwacz

Szału można dostac z tym TV zawsze po wył.  tv na pilocie i próbie ponownego włączenia zero reakcji muszę wyjąc zasilanie i dopiero odpala.