anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze sterowaniem dekoderem Polsat Box 4K pilotem od telewizora XR-85X90K

profile.country.PL.title
leo-28
Poszukiwacz

Problem ze sterowaniem dekoderem Polsat Box 4K pilotem od telewizora XR-85X90K

Witam. Posiadam od miesiąca telewizor  XR-85X90K. Już przy pierwszej konfiguracji nie rozpoznał dekodera Polsat Box 4K, ale mimo wszystko możliwe było sterowanie i uruchamianie go. Po około 4 dniach przestało działać parowanie. Tym razem udało się zaprogramować pilota od ustawień początkowych raz jeszcze programując sterowanie dekoderem. I średnio raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie miałem podobną sytuację (irytujące). Obecnie od dwóch dni nie mogę nawet tego zrobić, a mianowicie zaprogramować znów sterowania dekodera pilotem od telewizora. Przywróciłem ustawienia fabryczne, zrobiłem wszystko od nowa. Znów zaczęło działać. Ale tylko do kolejnego dnia. Dziś znów to samo. Nadmieniam, że telewizor pokazuje mi w wejściach (ustawieniach menu) [Skrót przycisku TV] że mam HDMI 4 oraz HDMI 4 Polsat Box. Natomiast gdy chcę wybrać źródło sygnału mam tylko HDMI 4. Nie mam pojęcia gdzie tkwi błąd. Proszę o pomoc w tej sprawie.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
ABKK89
Nowicjusz

Kolego zadowolony jesteś z tego telewizora?

Rozważam jego zakup…

profile.country.PL.title
leo-28
Poszukiwacz

Witam. To mój pierwszy telewizor Sony, wcześniej miałem kilka telewizorów Samsung. Samsung wydaje mi się lepszy do oglądania telewizji na co dzień. Musiałem wymienić dekoder w cyfrowym Polsacie na ten 4K, ponieważ na starym ewidentnie było słabo. Dodam tylko, że Samsung 75'' spokojnie sobie radził. Teraz jest lepiej. Minus to również sport, a szczególnie piłka nożna. Nie wiem dlaczego, ale u mnie często na meczach z kablówki dziwnie doświetla lub przyciemnia obraz. Wydaje mi się, że to wina słabego sygnału, lub inaczej rozdzielczości treści ... Nie ma natomiast problemu jak włączę mecz w 4K na Eleven Sports. Wtedy wszystko śmiga jak trzeba i obraz jest naprawdę przepiękny. Zdecydowanie, ogromny plus to filmy na platformach streamingowych. Moim zdaniem lepiej niż w Samsungu. Dokupiłem soundbar i powiem szczerze dolby vision i dolby atmos robią robotę. Oczywiście w miarę szybki internet i jest naprawdę fajnie jak dobrym kinie. A na tym mi głównie zależało. Pozdrawiam