anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

samoistna zmiana czasu kdl50w755c

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

samoistna zmiana czasu kdl50w755c

kazdy problem wymaga chyba wlasnego tematu wiec niech tak bedzie

po ostatniej aktualizacji 21grudnia (tej bez nagrywania na dysk mimo wczesniejszych zapewnien)

 

zegar sam sie przestawia od -10 do +20 min 

wczesniej problem nie wystepowal

 

mam i chcialbym miec automatyczna date i godzine 

- uzyj czasu z sieci

 

 

naprawiam problem zmieniajac 

ustawienia > data i godzina > automatyczna data i godzina > uzyj czasu z transmisji

nastepnie zmieniajac w

ustawienia > data i godzina > godzina > automatyczna strefa czasowa

nastepnie wracam do 

ustawienia > data i godzina > automatyczna data i godzina > uzyj czasu z sieci

 

jednakze nie czuje sie komfortowo ze zmienianem tego za kazdym razem i ciagla weryfikacja czasu tv vs reszta 

 

ps. support milczy

 

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za nadesłaną wiadomość. Czy kontaktując się z działem wsparcia, korzystał Pan z dostępnego na stronie formularza?  

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

Szanowny Panie,

dziękujemy za kontakt z firmą Sony.

Prosimy podać model or 7-dmio cyfrowy numer seryjny telewizora.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o informację zwrotną mailem lub telefon pod podanymi poniżej danymi kontaktowymi:

Telefon: 801 382 462

E-mail: customersupport.pl@eu.Sony.com

Nasze linie są otwarte w godzinach 09:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.


Z wyrazami szacunku,

 

na wiadomosc odpisalem podajac numer imei i opisujac kolejny problem z zegarem od tej pory support milczy

 

/e tak przez formularz 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie mam problemu z czasem na tv ale używam ustawien transmisji. Ciekawe że z 2mieś temu miałem problem na lapku z czasem jaki Ty masz na tv. Śpieszył się z 10min.

Czas wchodzi na ekran po restarcie z 1min opóżnieniem (ładowanie systemu) ale czasem również po uśpieniu jak wyłącze internet lub zmieniam router.

 

Coś czuje że większośc problemów z tv to problemy z kiepskim internetem lub stabilnością łącza.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

stale lacze 10mb/s (1.2MB/s)

ping ~20ms onet, 60ms hetzner 60ms ovh

gram w fpsy, uzywam puttiego, siedze na ircu, ts3,  korzystam z sftp. p2p, ssh , teamviewer , vc itd

mozna pokusic sie o stwierdzenie ze monitoruje swoja siec w miare na bierzaco i wszelkie problemy z nia zauwazylbym wczesniej na jednym z wyzej wymienionych programow

 

jakbym mial problem z internetem zauwazylbym go wczesniej zwlaszcza ze neta mam od 2 lat tego samego

a problem z tv pojawil sie po ostatniej aktualizacji

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Ja mam 7Mb ale symetryczne i ping 3.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

wrzuc tracert bo nie wierze w ping 3ms, chyba ze do routera :dizzy:

 

 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Screenshot_2016-01-02-15-23-47.png

 

Jak widac stacjonarne po wifi 3 ping a LTE w plusie kolo 30ping

Podczas ostatniego testu dla niedowiarka taki wynik mimo podłączonych 4 urządzen pod sieć.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

musze przyznac ze mnie zamurowalo, mimo ze to nie jest tracert onetu (teoria spiskowa udostepniles swoj pc jako serwer do testow*) jestem pod wrazeniem, jednak u mnie taki internet jest niemozliwy kabel albo radio wybieram kabel 

 

mimo wszystko jezeli to nie fake to do serwerowni bedzie wiekszy, wezly tranzytowe, nawet plix tu nie pomoze

*Powód edycji: post zawierał odnośnik do zewnętrznej strony, co nie jest zgodne z regulaminem

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Jestem stara ***** i nie bawi mnie jakieś oszukiwanie. Nie pomagał bym na forum zamiarem kłamstwa /oszustwa. Jestem laikiem, ekspertem jest mój dostawca internetowy sąsiad który mając firmę i sprzedając usługi zna się na rzeczy. Ma dwoje młodzieży grających, a sam kiedyś pracował TP SA. Zna się facet i sam korzysta z tego netu więc gó.na nie sprzedaje. Już parę lat mam ten net i nie miałem awarii (lub jej nie zauważyłem).

Co do aktualizacji to serio nie mam problemów czy to Sony Tablet,Smart czy Tv. Myślę że Sony też zauwazylo że internet w PL jest kiepski dlatego może wkładają aktualke do RAR...