anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

xr65x93j problem z obrazem

profile.country.PL.title
ttomek68
Poszukiwacz

xr65x93j problem z obrazem

witam
zgłaszałem do serwisu problem z kratkowaniem obrazu przez obiór prze kartę com, została wymieniona płyta główna, po wymianie przez kilka dni nie było problemu, problem z kratkowaniem obrazu powrócił po kilku dniach i coraz bardziej narasta, początkowo mało zauważalny później zaczyna dotykać całego obrazu, odpowiedź serwisu czekać do kolejnej aktualizacji oprogramowania na początku roku 2021, jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
qset1975
Użytkownik

pomysł powiadasz ?

 

XR-55X94J i karta CI+ od UPC - Sony

 

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

ttomek68

Są osoby co wymiana płyty pomogła i są tacy że problem wrócił. W moim przypadku pomogło i od 3 miesięcy jest ok. W twoim przypadku jeszcze raz serwis albo dekoder.

profile.country.PL.title
qset1975
Użytkownik

3 miesiące to masz naprawdę fart. u mnie nawet miesiąca nie wytrzymało i jest to samo co przed wymianą i myślę nad dekoderem żeby mieć problem z głowy aczkolwiek kosztowny bo wymiana karty na dekoder w vektrze za darmo nie jest

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

  Też się nosiłem z zamiarem wymiany na dekoder ale zanim zgłosiłem usterkę, co prawda u mnie to żaden koszt wymiany, tylko różnica w abonamencie 4 zł, za moduł płacę 1 zł a dekoder 4K jest 5 zł.
profile.country.PL.title
ttomek68
Poszukiwacz

serwis zamówiony ponownie, czekali na jakieś części, dekoder nie jest rozwiązaniem tylko obejściem problemu SONY, nie po to kupuję się telewizor za taką kasę z obsługą kart CI aby do telewizora dokładać zewnętrzny dekoder podłączony dodatkowym kablem i wymagającym dodatkowego pilota

profile.country.PL.title
ttomek68
Poszukiwacz

kolejna płyta główna wymieniona, teraz testuję telewizor czy problem z obrazem przez moduł cam nadal występuje czy usterka została naprawiona

profile.country.PL.title
Karamba
Użytkownik

Ciekawe dlaczego SONY nie powróci do wcześniejszego oprogramowana, gdzie działa wszystko bez problemu!!

profile.country.PL.title
Django
Poszukiwacz

Kolego ttomek68 czy po 2 wymianie płyty głównej poprawiło się?

 

profile.country.PL.title
ttomek68
Poszukiwacz

dwa tygodnie bez problemów z obrazem (brak kratkowania) podczas oglądania telewizji kablowej