anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A7S II

ROZWIĄZANE
rajchertluk
Poszukiwacz

A7S II

Witam Serdecznie,  Planuję zakup A7S II  ale zanim to zrobię muszę sprawdzić go w akcji . Czy znacie  jakieś miejsce gdzie można go wypożyczyć na jedną dobę ( lub nawet kilka godzin) lub może ktoś z Was posiada ten model i zgodziłby się pomóc. Pracuję w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu i tam właśnie chcę przetestować aparat. Salon Sony  we Wrocławiu wypiął się na mnie mimo że Sony deklaruje możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem. 

 

dziękuję 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Cieszymy się, że jest Pan zainteresowany zakupem naszego aparatu i z przyjemnością udostępnimy Panu produkt do testów. 

 

Prosimy zgłosić się do salonu BEIKS:

Oddział we Wrocławiu:

53-030 Wrocław ul. Przyjaźni 66 lok.15

Tel. 606-672-300

Czynne: pn. - pt. w godz. 9:00 - 17:00 

 

Aparat powinien być dostępny najpóźniej jutro.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Cieszymy się, że jest Pan zainteresowany zakupem naszego aparatu i z przyjemnością udostępnimy Panu produkt do testów. 

 

Prosimy zgłosić się do salonu BEIKS:

Oddział we Wrocławiu:

53-030 Wrocław ul. Przyjaźni 66 lok.15

Tel. 606-672-300

Czynne: pn. - pt. w godz. 9:00 - 17:00 

 

Aparat powinien być dostępny najpóźniej jutro.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

 

 

rajchertluk
Poszukiwacz

Rewelacja! Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź! :slight_smile:  Salon  w pasażu grunwaldzkim może się od Was uczyć podejścia do klienta. 

 

dziękuję

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Dziwna sprawa z tym salonem, może nie mieli tego aparatu na stanie (wbrew pozorom to nie sklep Sony tylko franczyza więc droższe modele moga być tylko na zamówienie) dlatego odmówili. Co do wypożyczenia w Sony Center i prawdopodobnie w beiks tak samo, wiąże się to z pozostawieniem kaucji (50% ceny aparatu lub więcej)

rajchertluk
Poszukiwacz

Owszem nie mieli , ale powiedzieli mi że nie zamierzają go  dla mnie sprowadzać.  Zdaję sobie również sprawę z konieczności kaucji przy wypożyczeniu aparatu , choć w tym przypadku pan z salonu poinformował mnie , że i tak jak bym chciał wziąć na testy A7S II to muszę zostawić kaucje w wysokości 100% wartości .

 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Cena kaucji zalezy od salonu więc mogli powiedzieć 100%, szczerze mówiąc ja się specjalnie nie dziwie, że odmówili sprowadzenia do testów bo oni tego aparatu od Sony nie dostają żeby służył do wypożyczeń tylko jest to produkt do sprzedaży i gdyby Pan go po tych 3 dniach nie chciał kupić to oni byliby stratni ze względu na to, że aparat byłby już używany...Gdyby sklep był własnościa Sony byloby zapewne inaczej, a tak wyszła ekonomia na pierwszy plan.

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

czy udało się Panu przetestować już nasz produkt? 

Jak wrażenia? 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

rajchertluk
Poszukiwacz

Witam , 

 

Wciąż czekam , aparat ma być dostępny w salonie Beiks we Wrocławiu pod koniec następnego tygodnia. 

 

dziękuję za zainteresowanie :slight_smile: