anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wojkra

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

wojkra

Witam.Jest to mój absolutny debiut z góry przepraszam za jakiekolwiek wpadki. Od niedawna mam alfę550 i próbuję się z nią zaprzyjaźnić.Dotychczas pstrykałem kompaktem Canon510 a wcześniej Zenitem E.Zdaje sobie sprawę że to co teraz chcę pokazać jest dalekie od tego co chcieli
byście oglądać ale pierwsze "koty za płoty".Proszę o komentarz.

410 ODPOW. 410
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

165 najbardziej mi przypadło do gustu ;)

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.BuBu dzięki za odwiedziny.Teraz próba portretu.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

161,163,165 - w tej kolejności, przy czym w 161 odciąłbym kawałek prawej strony (z tym brązowym liściem).
164 - szkoda tego uciętego płatka po lewej.

A propos słoneczka - o której godzinie fotografowałeś te kwiatki? Najlepsza pora o tej porze roku to po 16, nawet po 17. Słońce już jest dość nisko i daje takie fajne światełko - w sam raz do zdjęć. Można też z rana, ale to nie mija pora, więc godziny nie podam ;)

Portrety to nie moja specjalność. Ale najbardziej podoba mi się 168.
Kolorowe, zbyt kontrastowe są... i wygładzić trochę buzię by się zdało - pryszcze na twarzy nie wyglądają dobrze.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

Uwagi j.w. i ogólnie, są chyba strasznie mocno przeostrzone, aż można by pojedyńcze włosy policzyć...

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.BuBu i Tadeusz dziękuję za odwiedziny i uwagi.Zdjęcia były robione w godzinach południowych, twarzy nie udało mi się wygładzić zrobiłem czarno-białe może jest trochę lepiej.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

O przeostrzeniu już wspomniano. Spawa cery i jej poprawki - nie wyszło to dobrze, właściwie bardzo źle to wyszło. Taka moja rada prostego chłopa - na kilka dni przed okresem i w jego trakcie cera kobiety nie wygląda dobrze. Mogą występować wzmożone problemy z niedoskonałościami. Musisz delikatnie podejść do tematu - czasami tego typu wiedza znacząco wpłynie na jakość otrzymanego obrazu.
Pamiętaj o świetle!

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Deviant dziękuję za odwiedziny i rady, być może ja z nich nie będę miał okazji z nich skorzystać ale mam komu je przekazać.Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz