anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wojkra

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

wojkra

Witam.Jest to mój absolutny debiut z góry przepraszam za jakiekolwiek wpadki. Od niedawna mam alfę550 i próbuję się z nią zaprzyjaźnić.Dotychczas pstrykałem kompaktem Canon510 a wcześniej Zenitem E.Zdaje sobie sprawę że to co teraz chcę pokazać jest dalekie od tego co chcieli
byście oglądać ale pierwsze "koty za płoty".Proszę o komentarz.

410 ODPOW. 410
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Misiek025 napisał(a):

Kwiatki mi się podobają, choć ze zdjęciami architektury i ludzi bym robił większą selekcje




Dzięki Kolego za wizytę i zostawione słowo.Selekcja potrzebna tylko wybór mały.A jak kwiatki się podobają to jeszcze dorzucę Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

204 - jak u Bartka w albumie, wzbudzasz tęsknotę :c20

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

kuraq napisał(a):

204 - jak u Bartka w albumie, wzbudzasz tęsknotę :c20




Witam.Kuraq nie bardzo wiem o co chodzi ale dzięki za wizytę.Dzisiaj szukałem ciekawych obiektów.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Po przerwie parę nowych fotek do oceny.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Wczoraj wybrałem się na Jurę Krakowsko-Częstochowską.Dotarłem do Mirowa i Bobolic gdzie odbudowywany z ruin jest zamek królewski.Kilka zdjęć z tej wycieczki.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Obrazki widziane z balkonu.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Kolejny raz wybrałem się na Jurę Krakowsko-Częstochowską.Tym razem chciałem z bliska zobaczyć resztki średniowiecznej warowni i faktycznie są to resztki porośnięte drzewami.Do robienia zdjęć zachęcało tylko wejście do jaskini.Aby mój wypad na jurę nie kończył się dwoma zdjęciami zatrzymałem się w Złotym Potoku i Olsztynie i powtórzyć już kiedyś pokazane zdjęcia.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam :c37

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Ze wszystkich zdjęć jakie widziałem w Twojej galerii najbardziej podoba mi się nr 209, za to 211 powinieneś wykasować :c12. Co od ostatniej wrzuty, czyli 224, to chyba nie do końca jest ostre to co miało być.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

masthere napisał(a):

Ze wszystkich zdjęć jakie widziałem w Twojej galerii najbardziej podoba mi się nr 209, za to 211 powinieneś wykasować :c12. Co od ostatniej wrzuty, czyli 224, to chyba nie do końca jest ostre to co miało być.




Witam.Masthere dzięki za odwiedziny mojej strony i dobre słowo.Prawdą jest że z obróbką nie radzę sobie tak by błyszczeć na forum,zdjęcia jakie wstawiam też nie do wszystkich trafiają ale oglądając strony innych użytkowników tematyką bardzo dużo nie odbiegam.Braki jakie widzę w swoich zdjęciach to nieumiejętne wykorzystanie programu do obróbki jak również sprzęt jakim dysponuję którym nie mogę się równać z innymi i wiem o czym mówię.Pozdrawiam.