anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z amplitunerem STR-DE445

bolek711
Początkujący

problem z amplitunerem STR-DE445

MAM POWAZNY PROBLEM ZE WZMACNIACZEM KIEDY PRZEPROWADZAM TEST TONE CHODZĄ TYLKO PRZEDNIE GŁOŚNIKI A TYŁ NIE WSZYSTKO JEST DOBRZE PODŁĄCZONE BO MAM GO JÓŻ TROCHE CZASU PROBLEM POJAWIŁ SIE JAKIŚ CZAS TEMU TERAZ OPISZE SZCZEGÓŁY PODCZAS WŁANCZANIA PO JAKIMŚ CZASIE SŁYSZE TAKIE TYKNIĘCIE I WTEDY TYŁ NIE CHODZI PO JAKIMŚCZASIE ZNOWU SŁYSZĘ TO TYKNIĘCIE I TYŁ CHODZI ALE PO PEWNYM CZASIE SYTUACJA SIE POWTARZA NIE WIEM CZY WARTO GO NAPRAWIAĆ BO NIE JEST JÓŻ TEN WZMACNIACZ PIERWSZEJ MŁODOSCI BARDZO PROSZĘO PORADE

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
arek21
Początkujący

Witam,

Zanim spróbuje cokolwiek podpowiedzieć przypomnę amplituner ten to produkt z początku
2000r. Efekt ten który Pan opisał może sugerować np.uszkodzenie wzmacnacza mocy.
Niestety koszty w zależności od punktów serwisowych mogą wygladać zupełnie różnie.
Proponuje w zależności od miejca zamieszkania kontakt z najblizszą ASS Sony (adresy na stronie ww.sony.pl zakładka serwis ) która pomoże w takiej sytuacji naprawą a także kompleksowa informacją o ewentualnych kosztach naprawy.


Pozdrawiam,
Arekl

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

przekazniki sterujace wzmacniaczem mocy moga byc uszkodzone lub sam procesor sterujacy przekaznikami wzmacniacza ktory zalacza i wylancza koncowki mocy

pozdrawiam SONYES