anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Forum

profile.country.pl_PL.title
Kamil2-----
Użytkownik

Forum

Witam serdecznie!

jestem użytkownikiem tego forum juz jakiś czas zaczynałem od poprzedniej strony"LUSTRZANKASONY.PL" która byla świetnie zorganizowana i świetnie stworzona w porównaniu do tej!

To jest jakaś masakra na początek straciłem nica później zdjęcia nie moglem się zalogować ponieważ nie bylo takiego użytkownika kilka razy zdarzył się komunikat że strona nie istnieje ktoś sie nie popisał zmieniając fajne forum super intuicyjną stronę  w coś tak totalnie tandetnego! Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

nowa platforma została ujednolicona w całej Europie, a dodatkowo forum zostało połączone z MySony, tak by za pośrednictwem jednego adresu mailowego mieć dostęp do usług internetowych SONY.

Z informacji jakie posiadam: zdjęcia, profile itd. z portalu LustrzankaSony.pl zostały przeniesione tutaj:

https://www.sony.pl/discussions/community/pl/community/photography/gallery

Dziękuję za wyrażenie swojej opinii. Przekażę ją dalej, ponieważ każdy głos powinien być wysłuchany.

Pozdrawiam i zachęcam do zadawania pytań jeśli czegoś nie wiesz, nie potrafisz znaleźć. Chętnie pomogę, chętnie pomogą inni.

Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Amatoro
Początkujący

Witam wszystkich!

Przede wszystkim chciałem się przywitać, jako że to mój pierwszy wpis.

Popieram to co napisał Kamil2. Dopiero teraz zarejestrowałem się na forum, ale już wcześniej niejednokrotnie z niego korzystałem. Właśnie chciałem znaleźć opinie o obiektywie, a tu taka niespodzianka. Niepotrzebna zmiana dobrego na gorsze.