anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Imprezy lotnicze - 2012r.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Imprezy lotnicze - 2012r.

Kolejny rok się zaczął i jak co roku planowanych jest kilka imprez lotniczych w naszym kraju. Więc dla tych co lubią fotografować z aparatami uniesionymi w górę jak również opuszczonymi w dół, na niebie i na ziemi podaję terminy imprez lotniczych zaplanowanych w 2012 roku w Polsce:

Festyn lotniczy Ostrów 2012 - 26-27.05 Michałków (Ostrów Wielkopolski)
Air Fair - 1-2.06 Bydgoszcz
VI Płocki Piknik Lotniczy - 23-24.06 Płock
Mazury Air Show - 4-5.08 Giżycko
IX Międzynarodowy Piknik Lotniczy Euroregionu Beskidy - 1-2.09 Bielsko-Biała

82 ODPOW. 82
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

piotruso napisał(a):

IX Międzynarodowy Piknik Lotniczy Euroregionu Beskidy - 1-2.09 Bielsko-Biała



Niemalże przysłowiowy rzut kamieniem ode mnie...Tyle, że brak obiektywu do samolotów, chyba że tych uziemionych.


co Ty gadasz....nie szukaj pretekstu w sprzęcie :smileytwisted:
dwa lata temu robiłem zdjęcia na szerokim kącie (20mm na pełnej klatce!). Zresztą sam zobacz

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Extra Miszczunio :D

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

kris napisał(a):

co Ty gadasz....nie szukaj pretekstu w sprzęcie :smileytwisted:
dwa lata temu robiłem zdjęcia na szerokim kącie (20mm na pełnej klatce!). Zresztą sam zobacz



:c4 :c4 :c4
Piękne ujęcie, samolot wygląda jakby miał problemy :c20

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

Kris w Bielsku masz się zameldować w niedzielę i przywieź fajną pogodę zgodnie z tradycją. :nauseated_face:
Może Marcin zaproponuje jakieś fajne imprezy lotnicze w końcu on jest obeznany w tych tematach. :c20

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

gegra71 napisał(a):

Kris w Bielsku masz się zameldować w niedzielę i przywieź fajną pogodę zgodnie z tradycją.:smileymrgreen:

:smileyhappy:
No tak...to już tradycja....moje niedzielne przywożenie fajnej pogody mimo fatalnych prognoz :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
ania.s
Początkujący

Bertone napisał(a):

wybierasz się na grilla? :c34

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/yes.gif


ooo, to miła niespodzianka :c47

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Wyczytałem dziś na spottersowym forum, że VIII Małopolski Piknik Lotniczy odbędzie się w dniach 2, 3 czerwca lub 1, 2 września.
Czytam dalej "Po rocznej przerwie do kalendarza ważnych imprez lotniczych wraca Małopolski Piknik Lotniczy.
Jak powiedział Radiu Kraków dyrektor Muzeum Lotnictwa w Krakowie Krzysztof Radwan - trzeba poczekać jeszcze na podpisanie odpowiednich rozporządzeń ministerialnych, to kwestia najbliższych kilku dni.
Małopolski Piknik Lotniczy to jedna z najważniejszych imprez w naszym kraju. Siódmą edycje imprezy obejrzało ponad 40 tysięcy widzów."

przemopzm
Początkujący

Ja ląduję w rodzinnym Płocku jak co roku ;) Więc również zapraszam - można się zebrać jakąś ekipą ;)

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

przemopzm napisał(a):

Ja ląduję w rodzinnym Płocku jak co roku ;) Więc również zapraszam - można się zebrać jakąś ekipą ;)



Ja co roku jestem w Płocku. Mam nadzieję, że forma nie popsuje mi tej tradycji. Z kilkoma kolegami (znanymi i na tym forum) spotykaliśmy się już przy okazji poprzednich edycji pikniku. Takim miejscem spotkań była miejscówka na skarpie mniej więcej w połowie odległości pomiędzy Hotelem Starzyńskim (centrum prasowe pokazów, loża komentatorska, VIP-y itp) a Hotelem Tumskim. A potem decyzja czy fotografujemy z góry (świetne możliwości fotografowania) czy może schodzimy na dół na plażę.
Muszę się przyznać też, że na stronie pikniku w galerii z ubiegłego roku jest kilka moich kadrów :smileyredface: .

Edit: Teraz zauważyłem, że strzeliłem byka: o formę się raczej nie martwię (na wózku, a przyjadę :smileyhappy: ), zmartwienie mam z firmą, mam nadzieję, że nie popsuje mi tradycji.

przemopzm
Początkujący

To się ustawimy w tym roku :thumbsup: :c34