anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ogólnopolski Plener Fotograficzny

gustaf------
Początkujący

Ogólnopolski Plener Fotograficzny

W dniach 17-19.02.2012 r. Ja oraz kolega znany na tym forum jako Fatamorgana postanowiliśmy, że zorganizujemy wspólnie plener fotograficzny. Miejsce - http://www.ukubicow.pl/

Idea jest prosta - wspólne spotkanie koleżanek i kolegów, których łączy pasja fotografowania oraz używania wszelkiej maści sprzętu fotograficznego.

Aby przedsięwzięcie się powiodło chcieli byśmy najpierw uzyskać informację od was czy w ogóle chcieli byście spotkać się, porozmawiać, pooglądać zdjęcia, sprzęt fotograficzny, pobiesiadować :)

Z wstępnych informacji jakie uzyskałem jest duża szansa na przyjazd na tą imprezę naszych przyjaciół z SONY Foto Team.

Spotkanie będzie miało nie tylko charakter towarzyski ale także warsztatowy.

Zaproszeni goście postarali by się odpowiedzieć na pytania odnośnie sprzętu fotograficznego, a także techniki wykonywania zdjęć.
Ja osobiście chętnie przygotuję materiał na temat fotografii ślubnej i odpowiem na pytania jakie ewentualnie się pojawią w tej materii.
Planowane będzie także slajdowisko i pokaz fotografii jakie wykonali uczestniczy "Tajnych Plenerów" na przestrzeni ostatnich 3 lat. Chcemy także umożliwić wam wszystkim podzielenie się z nami waszymi zdjęciami i powiedzenie o nich kilku słów.

Plan jest fajny i tak naprawdę to od nas wszystkich zależy czy taki plener się odbędzie i czy ma rację bytu.

Planowany koszt pleneru to około 50-65 zł od osoby za dzień.

Planujemy także zaprosić osoby z forum KKM, Canona, Nikona, Pentaxa, Olympusa.

Najważniejsze jest miejsce i termin.
Miejsce daje wiele możliwości wyjazdowo-wycieczkowych.

Na pewno będzie zorganizowana piesza wycieczka w góry (np. do Bacówki na Rycerzowej po ciepłego grzańca lub np. na Babią górę, Pilsko - to jest do ustalenia). Dla osób, które chcą wypocząć niekoniecznie chodząc po górach w okolicy jest wiele atrakcji, o których napiszemy. Postaramy się dać wam do wyboru kilka ewentualności, tak by każdy mógł miło i owocnie spędzić czas, a wieczorem podzielić się wrażeniami na wspólnej biesiadzie

Proszę zatem o wpisywanie się w tym wątku gdyż tak naprawdę dziś do godziny 18.00 musimy podjąć decyzję czy ów plener w ogóle się odbędzie.

Pozdrawiam i zapraszam. Mam nadzieję, że uda się nam wszystkim wspólnie zrobić coś pozytywnego...

23 ODPOW. 23
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

:)

Bardzo fajna inicjatywa, bardzo chętnie przyjadę, szczególnie że nie mam daleko.

Fajnie się będzie zobaczyć znajome i nieznajome twarze :)

gustaf------
Początkujący

Problem tylko w tym by wiedzieć ile osób mniej więcej jest chętnych 😜

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jeśli to nie problem, to wstępnie jestem zainteresowany :)

gustaf------
Początkujący

Oki... Zadecydowaliśmy, że tak na 99% robimy plener. Naszym marzeniem jest aby uczestniczyli w plenerze także ludzie z nikona i canona, acz zdaję sobie sprawę że nie będzie to mega liczna ekipa. Jeśli macie i znacie ludzi, którzy chcieli by pomóc w tworzeniu fajnej atmosfery a niekoniecznie uczestniczą w życiu KKM to wystarczy, że przybędą

Z mojej strony postaram się aby program pleneru był ciekawy i aby znaleźli coś dla siebie Ci, którzy chcą dotknąć i pomacać sprzęt, a także Ci, którzy chcieli by pofotografować

Zapraszamy więc i cóż... Niebawem napiszę więcej na temat programu, który będziemy tworzyć na bieżąco i opisywać to na tym forum, a także na forum KKM.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Termin dla mnie dość niefortunny, ale chętnie bym pojechał. Jeśli ostateczna deklaracja będzie możliwa w "ostatniej chwili", to ja taką opcję rezerwuję :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
Fatamorgana-----
Początkujący

Co do programu to...hmmm.... on jest w zasadzie gotowy. Tylko nazwiska w godziny trzeba jeszcze wpisać.
Ramówka została już przygotowana pod kątem pewnych założeń i planów jakie istnieją od jakichś 2 tygodni.
Teraz trzeba dwóch rzeczy- ilości uczestników (musimy dociągnąć do liczby 80 osób) i zaproszenia gości specjalnych.
Wygląda to tak, że im więcej nas- tym większe "nazwisko" gościa (ciężko zapraszać kogoś naprawdę dobrego dla 40-50 osób, ale dla 70-80 już jest sens).
No chyba, że sponsor dopisze,
Co do planu zajęć szczegóły zostaną uściślone, natomiast nie chciałbym przeładować programu.
Jedno mogę powiedzieć na pewno - program będzie różnorodny a zaproszeni goście-naprawdę ciekawi i chyba wam nie do końca znani a reprezentujący bardzo różne dziedziny fotografii.
Jak dobrze pójdzie, to nie dość, że zobaczymy kawałek świata to jeszcze powspominamy dawne lata w B&W...

Jeszcze jedno- im nas będzie więcej, tym zjedzie w dół cena za pobyt....

W założeniu miał to być plener klubowy, ale i tak miał mieć formułę otwartą, gdyż zamarzyło mi się zrobić imprezę, na której po raz pierwszy spotkaliby się ludzie z trzech czołowych portali sprzętowych- czyli KKM/Sony, Canondeski i nikoniarzy. 8-) :c10
Motywem przewodnim tej idei jest spotkanie ponad wszelkimi podziałami czyli integracja przede wszystkim.

Myślę, że do wypełnienia tego pomysłu niekoniecznie musimy firmować się jakimś logo - wystarczy, że po prostu tam przybędziemy.
Tak, że polityka i paragrafy :P :P :P :c9 idą do lamusa a przechodzimy do naszej wspólnej imprezy!!!
Wszyscy na niej są mile widziani. Również specjaliści od paragrafów i przepisów, detektywi, sędziowie i rajcy, zieloni, czerwoni, biali a także my-zwykli zjadacze chleba.
:slight_smile:
Pozdrawiam i zapraszam.

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

No niestety, ale jak się nie dam rady wybrać, chociaż mam bardzo blisko. Termin mi niestety nie pasje no i w Lutym mam już nadwyrężony budżet. :cry:
Ferie i wesele siostrzenicy.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Ciekawe, to naprawdę nie tak daleko ode mnie... :thumbsup:

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Jakaś wspólna lista się pojawi? Czy też trzeba się wpisać na kkmie?