anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Mycroft napisał(a):

Sony zapewniło nam wolność wypowiedzi i wolność po wypowiedzi. Dlatego szanujmy też to forum :)

A ekipa jest genialna :P Czekam tylko aż się boasty zarejestruje :P I Noel.... :)


Wystarczy chłopaki zachować troszkę dyscypliny jak w końcu forum ruszy oficjalnie i zaczną pojawiać się pytania w działach sprzętowych.
No i oczywiście po prostu trochę zwykłej kultury. (jak na razie usunąłem jeden post z powodu braku kultury)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Cześć Bartku,ściągnąłem też kolegę grubszego :slight_smile:
teraz jest miś3xxl

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

No to choć jeszcze nie ruszyliśmy oficjalnie to mamy już 100 userów.
Pozdrowienia dla kolegi "grubszego" :)

Fatamorgana-----
Początkujący

Witam. ;)
Nie obiecuję sporej aktywności na tym forum, choć cieszy że powstało.
"Wszystko co nasze niech się rozwija." :D
Właśnie mój kolega w UK, którego przekonałem do SONY przekonał innego kolegę do zakupu A350 plus 2 szkiełka.
Gdzieniegdzie nas ubywa, ale i gdzieniegdzie przybywa.

Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
lukaszsta
Początkujący

jakby co to czesc :)

spolBushman1wjbfb
Początkujący

Rafiki, załóż Sboxa, bo zaraz tu się zrobi totalny bałagan :) osobiście mogę się do tego przyczynić, bo to silniejsze ode mnie :slight_smile:

Pyzik-----
Początkujący

Bushman napisał(a):

Pyzik, z KKM się zwinąłeś i mnie porzuciłeś, mimo, że obiecałeś, że bedziesz obserwować co wyprawiam. no, chyba że Ty to nie Ty



Ja o ja :) , a prywatny KKM to dla mnie zamkięty od lat rozdział, do którego absolutnie nie zamierzam wracać.

Serio? Użyłem słowa obiecuję? Aż mi się wierzyć nie chce. ;)

Pozdro,
Pyzik
http://www.dreamygallery.com

spolBushman1wjbfb
Początkujący

no dobra, obiecuję jako takie nie wystąpiło, ale napisałeś, że będziesz zaglądał. byłeś jednym z pierwszych w moim albumie, ale z powodu pewnych zawirowań tamten album zniknął i teraz nie mam namacalnych dowodów
edit: widziałem zdjęcie z Kampinosu, które wstawiłeś. poznałbym Cię po tym z otwartymi oczami

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Bushman napisał(a):

Rafiki, załóż Sboxa, bo zaraz tu się zrobi totalny bałagan :) osobiście mogę się do tego przyczynić, bo to silniejsze ode mnie :slight_smile:


Porządek musi być w działach technicznych, a "Luźne rozmoey o fotografii" to jest włąściwe miejsce na pewien luz :)

marcin.l
Początkujący

Dobry wieczór Paniom i Panom :) Chyba już Was gdzieś widziałem ;)