anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.pl_PL.title
1wlodek
Nowicjusz

Witam wszyskich serdecznie! :) Coś się tutaj roi od znajomych nicków. Moc z Wami!!! :D

profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

V

profile.country.pl_PL.title
StachP
Nowicjusz

Dopiero teraz zauważyłem ten wątek ;)

Witam więc wszystkich raz jeszcze (zrobiłem to już w galerii :)). Nie będę się natomiast przedstawiał :P

2963-----
Początkujący

Witam wszystkich serdecznie ;)
Mam nadzieje że to forum stanie się w szybkim czasie kopalnią wiedzy i wymiany doświadczeń na temat sprzętu mojej ulubionej firmy ;)
Z racji mojej pracy często brakowało mi miejsca, które z czystym sumieniem polecałbym klientom i na którym sam chętnie podzieliłbym się swoimi spostrzeżeniami.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia :flushed:

profile.country.PL.title
Almon-----
Nowicjusz

Obawiam się, że nie wszyscy pamiętają - że forum to przede wszystkim ludzie - tym bardziej witam!

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

Witam się i ja.
I widzę tu ludzi których w większości znam z KKMu oczywiście :nauseated_face:

Pozdrawiam Mirek

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Nazywam się Radosław Stapowicz, jestem pracownikiem małej grupy w Sony, która m.in. przez ostatni okres pracowała nad projektem Forum Sony.
Przyłączając się do powitania Rafała i Krzysia z zespołu Sony Foto Team, już teraz bardzo dziękuje wszystkim za rejestrację. Mamy również nadzieję, że nowe osoby, zaczynające przygodę z fotografią znajdą na naszym forum wsparcie u bardziej doświadczonych osób.
Wszelkie uwagi na temat funkcjonalności forum proszę śmiało do mnie zgłaszać, postaram się w miarę możliwości naszego zespołu, dostosować forum tak, aby było przyjazne w użytkowaniu. Z uwagi, że jest to nowy projekt, proszę wszystkich o wyrozumiałość.
Na forum pojawiło się już pierwsze pytanie o ograniczenie zamieszczanych zdjęć w postach do 500 pikseli. Z informacji, jakie uzyskałem wynika, że przy wstępnych testach ograniczenie np. do 800 pikseli. powodowało mocne rozciągnięcie posta i jego nieczytelność. Dlatego proszę, tak jak wspomniał Rafiki o zamieszczanie zdjęć poprzez dodanie załącznika.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.en_GB.title
spolbeeble1gxdth
Początkujący

gdzieś już Was widziałem.
hmmm...

profile.country.pl_PL.title
filek-----
Początkujący

Po weekendzie bez sieci i ja się zarejestrowałem. Witam serdecznie!
Rafiki&Szabla, długo czekałem, ale w końcu jest :)

profile.country.PL.title
Magneto.
Poszukiwacz

Witam się z Wami serdecznie, gorąco i z nadzieją, że niedługo też będę miał a700. Teraz mam D7D :)
Jak większość z dotychczasowych tu obecnych pochodzę z KKMowa. Jestem spokojnym, cichym dziadkiem, który lubi mieć dobry aparat i czasem nacisnąć spust i to raczej do szuflady niż do galerii.
Jeszcze raz głęboki pokłon Wszystkim!