anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pragnę poznać Wasze opinie...

betssy-----
Początkujący

Pragnę poznać Wasze opinie...

1)psie szaleństwa na śniegu

14 ODPOW. 14
wratislavian
Początkujący

kadry jak ze spacerku ze slodkimi psinami:)

alez tego co widze robiłaś zdjecia na auto. programy pół automatyczne to z pewnościa lepsze rozwiazanie. robiac na auto czas naswietlania ustawil sie na pół sekundy. zdecydowanie za dlugo. pewnie wiele zdjęc wyszlo Ci rozmazanych. iso na 400 w takiej bieli to o 300 za dużo.

na moje oko w takich warunkach i przy maksymalnej przeslonie 3,5 moglas spokojnie użyc trybu z preselekcja czasu i robic zdjecia czasem otwarcia migawki sporo krotszym niż 1/100.

jeżeli źle prawie poprawcie mnie:>

betssy-----
Początkujący

wratislavian napisał(a):

kadry jak ze spacerku ze slodkimi psinami:)

alez tego co widze robiłaś zdjecia na auto. programy pół automatyczne to z pewnościa lepsze rozwiazanie. robiac na auto czas naswietlania ustawil sie na pół sekundy. zdecydowanie za dlugo. pewnie wiele zdjęc wyszlo Ci rozmazanych. iso na 400 w takiej bieli to o 300 za dużo.

na moje oko w takich warunkach i przy maksymalnej przeslonie 3,5 moglas spokojnie użyc trybu z preselekcja czasu i robic zdjecia czasem otwarcia migawki sporo krotszym niż 1/100.

jeżeli źle prawie poprawcie mnie:>



konstruktywna krytyka no i to mi się podoba... :D DZIĘKUJĘ

betssy-----
Początkujący

kolejna zimowa :) inspiracja...

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Drugie i trzecie z zabawy psów fajne - oddają charakter tej zabawy. Na pierwszym podoba mi się pies na drugim planie - niestety ten na pierwszym jest nieostry i burzy cały odbiór.
Zimowa inspiracja - jakoś do mnie nie trafia.

profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

betssy napisał(a):

kolejna zimowa :) inspiracja...


Widzę to trochę inaczej.
Kółko to miejsce, które bym wyostrzyła. Ten płatek śniegu (mrozu?) wygląda bardzo interesująco. Poza tym nieco inny kadr :) Śnieg wyszedł trochę za szary. Zły bilans bieli??

Karol777
Początkujący

karolca napisał(a):

Śnieg wyszedł trochę za szary. Zły bilans bieli??


Albo za mało światła? Czytałem żeby na śniegu trochę prześwietlać zdjęcie.

Rdza-----
Początkujący

Najbardziej mi się podoba to trzecie zdjęcie - na prawdę widać w nim psią radość ;).
Reszta faktycznie trochę zbyt przyszarzała

betssy-----
Początkujący

mam jeszcze jedno i to jest jaśniejsze ale bałam się je dodać bo myślałam, że za białe jest....

profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

Znacznie lepiej :)