anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Mam jeszcze zachowany dobrze w chłodzie jeden egzemplarz krajowego żubra wprawdzie preferuję czeską literaturę ale ten zabrałem przez sentyment. Ostał się również starannie oprawiony w zielonej barwy obwolutę, lubuski ginialny zbiór który miło się czyta z norweskim tomikiem, a żeby dopełnić błękitny, arktyczny lód będzie w sam raz.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Tomku tak zaczeliśmy gadugadu i staneło na niczym ;) :rolling_eyes:
jak tam lodzik dopełnił ten błękit w szklaneczce z domieszka norweskiego tonika z Polskim specjałem.....

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

paulina napisał(a):

Tomku tak zaczeliśmy gadugadu i staneło na niczym ;) :rolling_eyes:
jak tam lodzik dopełnił ten błękit w szklaneczce z domieszka norweskiego tonika z Polskim specjałem.....


Niestety jeszcze nie a może i dobrze, bo miałem telefon od klienta, że wprowadza się na 17maja (to święto konstytucji norweskiej-najważniejsza data w roku) do chaty a tu jeszcze "elektryka" razi drucikami ze wszystkich otworków więc chcąc czy nie chcąc musiałem udać się do niego uzupełnić te dziurki czym się dało ;)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

ale juz pozatykałeś i możesz ...czytać

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Zaczynam...przy okazji jeszcze zakąszam. Wiem, że to nieładnie na książki kruszyć ale co zrobić jak człek głodem trawiony. :)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Ja również bąki poszły palulu więc moge w spokoju folder czytać i kruszyć gdzie popadnie ;)
Ps Tomku musze kończyć bo sen mnie męczy straszny dzien za Mna i gorszy przede mną :rolling_eyes:
Do jutra.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Mam nadzieję, że nie czytasz sama.
Jak w Polsce ze światłem słonecznym aktualnie? Jest?
U mnie opiera się ostro słońce na szybach i podgrzewa pokój. Gdyby nie zasłony nic bym nie widział na ekranie. Na zewnątrz nieco chłodniej jakieś plus 13 może, bo oddech nie skrapla się. Góry naprzeciw moich okien spowite obłokami podświetlonymi od tyłu oślepiającym blaskiem.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Nigdy Sama nie czytam ;)
a co do aury ciemno już jakiś czas temperatura ok 5 stopni u Mnie ...
Ps. do jutra ;)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

paulina napisał(a):

temperatura ok 5 stopni u Mnie ...


:shock: :shock:

Kurcze - no ja mieszkam niby na południu ale 5 stopni?? U mnie w tej chwili 12 :D
No i zasiadłem do folderów o Tychach :smileymrgreen:

Swoją drogą jak to jest, że Tyskie (foldery) drukują w Poznaniu a ulotki o Lechu z kolei w Tychach :smileyquestion:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

doslav to jest pikuś ja czytałem czeską książkę z plzna drukowaną po norwesku...no w sumie to była krótka nowelka :)