anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

paulina napisał(a):

Ale tu spokój :c7


no coś za spokojnie... wszyscy się chyba przygotowują na wieczór już :P

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a ja dopiero wstałem :nauseated_face:
trza się było wyspać ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

a ja właśnie wyjmuje ostatnią porcję muffinków z piekarnika. okazało się, że będę miała transport samochodowy, więc skoro nie muszę się tluc pociągiem, to postanowilam upiec coś dobrego :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
dejmien
Nowicjusz

a ja mam dylemat... brać aparat czy nie :D są opcje za, no i są przeciwko... ale chyba skłaniam się ku temu tylko, żeby ktoś wziął kompakt :D

wojtek0
Początkujący

Hejka
Jak tam przygotowania do pożegnania starego i powitania nowego roku ?
Tak Wam zazdrościłem (tym na południu) śniegu no i mam, jest i u mnie nastrój extra to i zabawa będzie ok .

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

wojtek0 napisał(a):

Tak Wam zazdrościłem (tym na południu) śniegu no i mam, jest i u mnie nastrój extra to i zabawa będzie ok .


u mnie śniegu już nie ma :smileyrolleyes:
szybko się zmył ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
wojtek0
Początkujący

kris napisał(a):


u mnie śniegu już nie ma :rolling_eyes:
szybko się zmył ;)




ale to nie ja jestem winien -obiecuje :D

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

wojtek0 napisał(a):

kris napisał(a):


u mnie śniegu już nie ma :rolling_eyes:
szybko się zmył ;)




ale to nie ja jestem winien -obiecuje :D


tia każdy tak będzie mówił :smileyhappy:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

To może ja coś rozruszam ;)

Wiecie przypadkiem gdzie ustawić się we Wrocławiu, żeby porobić dobre zdjęcia fajerwerków? Jakieś ciekawe lokalizacje? Bo coś mam złe przeczucia, że jak stanę pod ratuszem to mi kark urwie po 10 zdjęciach z lunetą pionowo do góry ;)


na stronie wrocławia masz podane lokalizacje odpalania fajerwerków. www.wroclaw.pl
najlepiej chyba będzie znaleźć się w pewnej odległości żeby nic nie przeszkadzało i ująć jak najwięcej ciekawych rozbłysków, ale nie za daleko

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Bry,
„Dwa słówka” o nowym miejscu.

Starosta napisał(a):

Zbliża się Nowy Rok i nowy szałotboks...


dejmien napisał(a):

szałtboks się zmieni :D uuuu... ale nie za dużo :tongue_winking:


Zmian pozornie nie jest dużo, ale pracy nad mechanizmem nowego forum mieliśmy sporo. Ważne, że Shoutbox uporządkuje forum tematyczne. Każda rozmowa na nie na temat w innym miejscu zostanie przeniesiona do nowego forum. W nowym forum, można będzie rozmawiać praktycznie na każdy temat bez obawy, że Moderator zwróci nam uwagę za prowadzenie rozmowy nie związanej z forum DSLR. Ewentualne rozmowy o produkcie, którego jeszcze nie ma i nie otrzymaliśmy żadnej informacji potwierdzającej o jego istnieniu ( „plotki” ) nie będą kasowane, a Moderatorzy nie będą reagowali. Osoby, które pojawiają się na naszym forum wyłącznie w celu zebrania dużej ilości punktów ( postów ) na swoim koncie, a głownie prowadzą rozmowy nietematyczne zostaną pozbawione tej możliwości. Posty w nowym forum nie doliczają się do ogólnego stanu użytkownika. Również jeden niekonkretny temat nie „urośnie” do gigantycznych rozmiarów. Po 7 dniach najstarsze posty automatycznie zostaną usunięte. To zapewne wpłynie na przejrzystość aktualnie prowadzonej rozmowy.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;