anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

Radziu szkoda... :(

Konica Minolta
profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

MaSzt napisał(a):

Radziu szkoda... :(



uo, coś się stało ??

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

thomasx napisał(a):

coś się stało ??


wiesz niby firmowe forum a ktoś zapomniał poinformować tu nas o tym że będą pokazywane nowości - taki paradoks

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

thomasx napisał(a):

coś się stało ??


wiesz niby firmowe forum a ktoś zapomniał poinformować tu nas o tym że będą pokazywane nowości - taki paradoks



taka informacja jak organizacja ;) hehehe


już myślałem, że nie tak coś z Radziem ...

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

thomasx napisał(a):

taka informacja jak organizacja


zaczynam odnosić wrażenie że to ja jestem winien, bo może gdybym wiedział o pokazie nowości to mógłbym się pojawić na spotkaniu a to mogłoby się wielu osobom nie spodobać

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

thomasx napisał(a):

taka informacja jak organizacja


zaczynam odnosić wrażenie że to ja jestem winien, bo może gdybym wiedział o pokazie nowości to mógłbym się pojawić na spotkaniu a to mogłoby się wielu osobom nie spodobać



ale kto te nowości pokazywał ??

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

thomasx napisał(a):

ale kto te nowości pokazywał ??


Krzysztof z Piotrem

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

thomasx napisał(a):

ale kto te nowości pokazywał ??


Krzysztof z Piotrem



no szkoda, że nie napisali tego tutaj, 18:30 wyjeżdżałem z pracy, mogłem tam podskoczyć chociaż piątkę przybić z Krzychem i Parvim ...

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

MaSzt napisał(a):

Radziu szkoda... :(


Dziękuję za zaproszenie :c22 i przepraszam :c94 , że nie przybyłem.
Mam cichą nadzieję, że po targach w Łodzi będzie odrobinę więcej czasu. Niestety nie jest mi łatwo połączyć pracę i prywatne sprawy. :c40

thomasx napisał(a):

SZFENDAK napisał(a):

thomasx napisał(a):

ale kto te nowości pokazywał ??


Krzysztof z Piotrem



no szkoda, że nie napisali tego tutaj, 18:30 wyjeżdżałem z pracy, mogłem tam podskoczyć chociaż piątkę przybić z Krzychem i Parvim ...


Większość z nas wie, jak mocno zapracowani są Koledzy z działu foto. Jeżeli z wyprzedzeniem i na 100% byłoby wiadomo, że będą, taka informacja pojawiłaby się. W innym wypadku byłoby to wprowadzanie w błąd - być może ktoś specjalnie przyjechałby, żeby zobaczyć nowy sprzęt. Z racji wykonywanej pracy moich Kolegów, traktujmy to raczej jako dodatkową niespodziankę, a nie pewność, że tak będzie.

Moja prośba do wszystkich, którzy na forum prowadzą od dłuższego czasu dyskusję na temat wspólnych spotkań o zaprzestanie wszelkich rozmów, które nie wnoszą nic innego, jak… złą atmosferę. Każdy ma prawo zaproponować coś od siebie. Im więcej propozycji, tym lepiej. Mam też pewną myśl na nasze spotkania, ale najpierw muszę się upewnić, że zostanie zaakceptowana w firmie, a następnie przedstawię wszystkim propozycję na forum.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

RASTX napisał(a):


Mam też pewną myśl na nasze spotkania, ale najpierw muszę się upewnić, że zostanie zaakceptowana w firmie, a następnie przedstawię wszystkim propozycję na forum.



Radku, ja wszystkie Twoje propozycje akceptuje i pomogę, jeżeli tylko będę mógł i miał czas. Chciałbym aby spotkania czy to w formie posiadówki czy też wypadu fotograficznego były koleżeńskim, przyjacielskim spotkaniem.