anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Oglądanie pliku video z sony 77

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Oglądanie pliku video z sony 77

Mam pytanie ?, dziś nagrałem kilka sekwencji video bo inaczej tego nie nazwę apratem sony 77 i chciałem z ciekawości obejrzeć wypociny na TV, żeby było prościej bezpośrednio z aparatu.

Aparat z TV połączyłem kablem usb i nic. TV  (Sony Bravia) niestety nie widzi pliku, pomyślałem że muszę połączyć go kabelkiem HDMI, niestety nie mam kabla z mini końcówką. I teraz samo nasuwa się pytanie czy ten kabelek jest niezbędny, czy sony blokuje ....., nie kończę. Z rozpędu podpiołem za pomocą usb 77 i TV Panasonic i bez problemu obejrzałem krótkie filmiki. Taka polityka Sony czy czegoś nie robię jak należy ?

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Aby oglądać zawartość karty pamięci na TV BRAVIA wymagane jest podłączenie przez kabel miniHDMI - HDMI.

 

Sposób podłączania jest dokładnie opisany w instrukcji aparatu.

 

 

"Do odtwarzania obrazów można przystąpić po podłączeniu aparatu do telewizora za pośrednictwem
kabla HDMI.


Uwagi

  • Używać kabla HDMI z logo HDMI.
  • Użyć mini-złącza HDMI na jednym końcu (dla aparatu) i złącza odpowiedniego do podłączenia do danego telewizora na drugim końcu.
  • Gdy obrazy są wyświetlane nieprawidłowo, należy ustawić [Rozdzielczość HDMI] w menu Ustawienia na [1080p] lub [1080i], zgodnie z posiadanym odbiornikiem telewizyjnym."

 

Podłączenie przez HDMI umożliwia również korzystanie z funkcji „PhotoTV HD” (nie wszystkie telewizory posiadają tą funkcję).


Po podłączeniu urządzeń marki Sony zgodnych z systemem PhotoTV HD za pośrednictwem kabla HDMI można wejść w nowy świat fotografii w zdumiewającej jakości Full HD.


System „PhotoTV HD” umożliwia fotograficzne odtworzenie subtelnych faktur i kolorów z uwzględnieniem wszystkich szczegółów.

 

Ważna i przydatna rzecz - po podłączeniu aparatu za pośrednictwem kabla HDMI do odbiornika telewizyjnego obsługującego funkcję „BRAVIA” Sync aparat można będzie obsługiwać z poziomu pilota telewizora.

 

Dostępne opcje:

  • Pokaz zdjęć - Automatyczne odtwarzanie zdjęć 
  • Odtwarzanie pojedynczych zdjęć
  • Indeks obrazów - Przełączanie do ekranu indeksu.
  • Oglądanie 3D 
  • Kasowanie obrazów

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Aby oglądać zawartość karty pamięci na TV BRAVIA wymagane jest podłączenie przez kabel miniHDMI - HDMI.

 

Sposób podłączania jest dokładnie opisany w instrukcji aparatu.

 

 

"Do odtwarzania obrazów można przystąpić po podłączeniu aparatu do telewizora za pośrednictwem
kabla HDMI.


Uwagi

  • Używać kabla HDMI z logo HDMI.
  • Użyć mini-złącza HDMI na jednym końcu (dla aparatu) i złącza odpowiedniego do podłączenia do danego telewizora na drugim końcu.
  • Gdy obrazy są wyświetlane nieprawidłowo, należy ustawić [Rozdzielczość HDMI] w menu Ustawienia na [1080p] lub [1080i], zgodnie z posiadanym odbiornikiem telewizyjnym."

 

Podłączenie przez HDMI umożliwia również korzystanie z funkcji „PhotoTV HD” (nie wszystkie telewizory posiadają tą funkcję).


Po podłączeniu urządzeń marki Sony zgodnych z systemem PhotoTV HD za pośrednictwem kabla HDMI można wejść w nowy świat fotografii w zdumiewającej jakości Full HD.


System „PhotoTV HD” umożliwia fotograficzne odtworzenie subtelnych faktur i kolorów z uwzględnieniem wszystkich szczegółów.

 

Ważna i przydatna rzecz - po podłączeniu aparatu za pośrednictwem kabla HDMI do odbiornika telewizyjnego obsługującego funkcję „BRAVIA” Sync aparat można będzie obsługiwać z poziomu pilota telewizora.

 

Dostępne opcje:

  • Pokaz zdjęć - Automatyczne odtwarzanie zdjęć 
  • Odtwarzanie pojedynczych zdjęć
  • Indeks obrazów - Przełączanie do ekranu indeksu.
  • Oglądanie 3D 
  • Kasowanie obrazów