anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Osłona ekranu Lsd

ROZWIĄZANE
zbycho1
Poszukiwacz

Osłona ekranu Lsd

Witam. Chciałbym się poradzić co do osłony ekranu lsd. Od 2 miesięcy posiadam aparat alfa 350.

Aparat jest w bardzo dobrym stanie i chciałbym by w takim pozostał. W czasie użytkowania ekran się brudzi a po  przyłozeniu twarzy do wizjera zostaje tłusta plama. Chciałbym czymś zabiezpieczyć ekran. Niechciałbym czegoś dużego tzn. są takie masywne nakładki, ale mi się to nie podoba. Myślę o jakiejś folijce lub czyms naprawdę cienkim. Przede wszystkim obawiam się porysowań. Znalazłem na alegro coś takiego. http://allegro.pl/oslona-lcd-szklo-sony-alpha-a350-a-350-a300-wyprz-i3366237765.html. Proszę o opinie i radę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
CLI_CLI
Użytkownik

Szkło GGS to bardzo dobre rozwiązanie, używam w A200 i A580, świetnie się sprawdza, znacznie lepiej niż plastikowe nakładki czy folia. Łatwo się montuje, łatwo się czyści. Szkło powinno kosztować ok. 25 zł, w tu widzę w linku do wyrwania w promocji za 9 zł, więc bierz bez zastanawiania się. :wink:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
CLI_CLI
Użytkownik

Szkło GGS to bardzo dobre rozwiązanie, używam w A200 i A580, świetnie się sprawdza, znacznie lepiej niż plastikowe nakładki czy folia. Łatwo się montuje, łatwo się czyści. Szkło powinno kosztować ok. 25 zł, w tu widzę w linku do wyrwania w promocji za 9 zł, więc bierz bez zastanawiania się. :wink:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

zastanawiam się czy osłona szklana GGS  da radę przy LSD :devil:

profile.country.PL.title
JagiS-----
Użytkownik

SZFENDAK, podzielam Twoje zdanie. Obawiam się, że GGS nie szarpnie z LSD. W tym przypadku mogą wystąpić zbyt duże tzw. efekty sensoryczne. :handshake:

[α77]