anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Apka app

profile.country.PL.title
legwan1969
Użytkownik

Apka app

  • Spoiler
    Spoiler
     
    Dzień dobry, zakupiłem Sony A80J system Android Google, proszę powiedzieć jak wgrać apki z poza sklepu play,próbuję wgrać  Apk komunika błąd systemu, wyczytałem że on potrzebuje APP, pytanie skąd je pobrać. 
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zależy o jaką aplikację chodzi. Ogólnie jeśli masz aplikację na telefonie, a chcesz jej użyć na AndroidTV to możesz użyć ApkExtractor. On wygeneruje Ci plik *.apk. Pamiętaj, że aplikacje z telefonu nie zawsze poprawnie działają na AndroidTV. Kwestia kompatybilności - proporcje ekranu, obsługa wejść etc.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
legwan1969
Użytkownik

Chodzi mi o typowe apki do telewizora, tylko że w sony tym co mam jest system google niby to samo co android, ale nie rozpoznaje mi apki, 

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Aplikacje są dostosowane do Twojego sprzętu ( podobnie jak w telefonach) - to że ktoś ją ma ma sklepie nie oznacza, że jest przeznaczona dla Twojego sprzętu i Ty będziesz mógł ją zainstalować. Dochodzi jeszcze ograniczenie geograficzne - dana aplikacja może być nieoferowana na polskim rynku. Przykładem może być HBO Max, którego możliwość instalacji pojawiała się po starcie platformy w Polsce.

Przykładów można by mnożyć. Nie wiem do końca czy to opisuje Twój problem.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Konkretnie, o jaką apkę ci chodzi?