anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Sony KD55XD8505 , czerwona dioda mruga 6 razy

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
gibon000010
Poszukiwacz

Problem z Sony KD55XD8505 , czerwona dioda mruga 6 razy

Witam mam problem z odpaleniem tv Sony .

Wlaczam z poziomu pilota ładuje sie android w pewnym momencie wlacza sie tryb migającej diody czerwonej 6 razy chwila przyrwy i ponownie ,czarny ekran .Wgranie z usb oprogramowania nie wykrywa.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Kolego 6 mrugnięć to brak podświetlenia matrycy,mam ten sam model,tylko 65 cali,pół roku temu wymieniałem listwy led w tym tv,a znajdują się tam dwie listwy,które podświetlają matrycę od dołu.Ja te listwy led zakupiłem na aliexpress,jak na razie wszystko działa,a podświetlenie wysiadło po 6 latach użytkowania.

 

Kosecki

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

SONY KD-55XD8505 6 IŞIK ARIZASI VE ONARIMI, SONY KD-55XD8505 LED DEĞİŞİMİ, SONY KD-55XD8505 6 BLINK .................................................................. YERİNDE SERVİS ŞEFFAF İŞLEM GARANTİLİ TAMİRAT KALİTELİ HİZMET AHMET EROL USTA 0545 212 58 34
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Kolego 6 mrugnięć to brak podświetlenia matrycy,mam ten sam model,tylko 65 cali,pół roku temu wymieniałem listwy led w tym tv,a znajdują się tam dwie listwy,które podświetlają matrycę od dołu.Ja te listwy led zakupiłem na aliexpress,jak na razie wszystko działa,a podświetlenie wysiadło po 6 latach użytkowania.

 

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

SONY KD-55XD8505 6 IŞIK ARIZASI VE ONARIMI, SONY KD-55XD8505 LED DEĞİŞİMİ, SONY KD-55XD8505 6 BLINK .................................................................. YERİNDE SERVİS ŞEFFAF İŞLEM GARANTİLİ TAMİRAT KALİTELİ HİZMET AHMET EROL USTA 0545 212 58 34
profile.country.PL.title
gibon000010
Poszukiwacz

no tak juz sie dowiedzialem u serwisanta 650 zl wycenil 😕 czy wszystkie lcd maja te podświetlenie bo ten problem bedzie w kazdym tv jesli tak a jak sie to ma w oled ? 

Dzieki za info pozdrawiam