anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Utrata dźwięku w TV

profile.country.PL.title
Harry1982
Nowicjusz

Utrata dźwięku w TV

Witam.

Od jakiegos mam problem z utrata dźwięku w telewizorze - KD-65XF8505. Dzieję się tak parę razy dziennie. Dźwięk powraca dopiero po całkowitym zresetowaniu telewizora. Jest to dosc uciążliwe. Oprócz tego tv często traci połączenie z siecią wifi albo w ogóle nie chce się z nią  połączyć. Czy można coś z tym zrobić? Dzięki za pomoc. 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

Prosze aby wyprobowac:

Wyłączanie aplikacji interaktywnej(HbbTV)
[Ustawienia] > [Konfiguracja kanałów] > [Konfiguracja cyfrowa] > [Konfiguracja aplikacji interaktywnej] > [Aplikacja interaktywna] > [WYŁ.]
Cos podobnego 

 

 

profile.country.PL.title
Maciej952
Użytkownik

Ta rada to jakieś gowno, nie wnoszące nic so tematu … Sony oczywiście wie o problemie ale nic z tym nie robi dotyczy on równie serii xh90 … 

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

Nie moge sie z tym zgodzic :slight_smile: 

profile.country.PL.title
Maciej952
Użytkownik

To się nie zgadzaj … fakty są takie ze ani to nie jest kompletne rozwiązanie ani nie eliminuje problemu braku dźwięku w wydawanym software przez Sony.

to co proponujesz o ile ma cokolwiek naprawić to dotyczy to głównie zwykłej tv(o ile ogóle ) 

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

Problem z dzwiekiem wystepuje poniewaz operator aplikacji wprowadzil zmiany w oprogramowainu i wylaczenie tej aplikacji jak widac wielu osobom pomoglo :slight_smile: 

profile.country.PL.title
Maciej952
Użytkownik

A to ciekawe, ponieważ to co wskazujesz jako operator dotyczy zwykłej tv tak jak pisałem, natomiast wiele osób skarży się na apki netflix ( która jest preinstalowana, i jej Core się nie zmienia nawet po updatach, już nie wspominając o appletv, czy hbomax) to co opisujesz nijak ma wpływ na inne aplikacje na których masę osób zaznacza brak dźwięku.

 

ps, ja ta apke mam wyłączoną by default i nadal brak dźwięku występuje, zatem jak to wyjaśniasz ?