anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kd65x8505c - aktualizacja error 2123

trtami
Poszukiwacz

kd65x8505c - aktualizacja error 2123

Proszę o pomoc. Kupiłem telewizor 3 tygodnie temu i w piatek wyszła aktualizacja która nie da się zainstalować. Przez internet dochdziło do 99% pobierania i wystakiwał błąd 2123. Potem dochodziło do 18% i to samo potem do 12% i tez błąd 2123.  Sciągnąłem aktualizacje na pendrive i po podłaczeniu do USB telewizor sie restartuje zaraz po włazenieu i nic sie nie aktualizuje. Zalezy mi na przeglądarce stron www bo taki byl cel zakupu smart TV.   

 

 

Pomocy bo walczę już 3 dnień i nic nie pomaga. Telewizor też po przywroceniu danych fabrycznych nie widzi pilota dotykowego i nie da sie go też sparować - działa to losowo.  Ponadto telewizor potrafi sie włączyc i np 10 razy uruchamiac ponownie aż wkoncu jest aktualizacja androida do jakiejs wersji ale starej .   POMOCY !!!!!! bo mam ochotę wyrzucić ten telewizor za okno .....:(

10 ODPOW. 10
dex7512
Poszukiwacz

Spoiler
Witam ponownie , w samo sedno 2 pliki "sony_dtv0FA50A09A0A9_00014100_0C610064.pkg oraz upgrade_uploader.pkg(to te same pliki)" i w USB 2 i nie jak piszą że wył. tv tylko tak samo na włączonym :slight_smile: " Sony Support E-mailProszę umieścić dwie kopie aktualizacji na USB. Jeden plik powinien mieć oryginalną nazwę a drugi plik powiniem mieć zmienioną nazwę na  'upgrade_uploader.pkg'. Po przegraniu aktualizacji prosze podłączyć pendrive do portu USB 2. Podczas podłączania USB telewizor powinien być wyłączony.."- to jest błędne . Aaktualka trwała prawie 30 min. juz byłem przerażony ze padło :slight_smile: ale działa i teraz już PKG3.169.0100EUB :slight_smile: