anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Reklamacja Sony 65XR90K

profile.country.PL.title
Arkadiusz
Poszukiwacz

Reklamacja Sony 65XR90K

Witam, 

Piszę w sprawie nie uznanej przez sieć reklamacji na telewizor Sony 65XR90K.
Sieć RTV euro AGD nie uznaje reklamacji twierdząc, że wina leży po stronie użytkownika. Zakupiłem telewizor w sklepie ok. 3 miesiące temu, po tym czasie okazało się że na ekranie są jakieś większe czarne punkty. Oczywiście serwis z Radomia uznał, że nie są to wypalone piksele, czemu nie przeczę, a  jest to brud pod ekranem, a konkretnie stwierdzono, że jakiś owad wszedł pod ekran,co jest kompletná bzdurą. Uznano, że nastąpiło to z niewłaściwego użytkowania telewizora... 
 
Otrzymałem wiadomość ze sklepu o treści: 
 
Reklamacja nr 7309316754. Uprzejmie informujemy, ze  reklamacja nie moze byc uwzgledniona. Weryfikacja techniczna towaru wykazala, z 
e zgloszona wada nie wynika z niezgodnosci towaru z umowa, a z przyczyn zewnetrznych, niezaleznych od Sprzedawcy iniezwiazanych z to 
warem, jest natomiast skutkiem niewlasciwego uzytkowania. Zgloszona wada nie podlega odpowiedzialnosci Sprzedawcy.
 
Natomiast wg. mnie jest to związane z towarem, o sprzęt dbam tak jak należy. Czy ktoś miał podobny problem z tymi telewizorami? Co właściwie można jeszcze zrobić w takiej sytuacji. Nie zamierzam samemu rozkręcać TV. 
 
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Arkadiusz
Poszukiwacz

Jeśli Sony produkuje tak badziewie telewizory to już teraz wiem, że na pewno kolejny TV nie będzie od Sony. Jeśli o sprzęt się dba, a mimo to są takie problemy to ja nie wiem co się dzieje z tą firmą? 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

No nie dziwne że ci nie uznają to nie jest wina fabryczna tylko syfu robaków w twoim domu :slight_smile: 

profile.country.PL.title
Arkadiusz
Poszukiwacz

Taa, możemy sobie teraz popisać różne rzeczy, jakoś poprzedni telewizor Sony użytkowania wiele lat nie ma tego problemu, zresztą dalej działa. Widać tylko, że jakość produktów Sony jest co raz gorsza. Robaki w domu :slight_smile: mam ich pełno, faktycznie są wszędzie..