anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Robaki, przecinki w matrycy

profile.country.PL.title
as1970
Użytkownik

Robaki, przecinki w matrycy

Takie pytanie do użytkowników czy komuś weszły do matrycy robale, przecinki albo jak kto woli to nazwać  w modelach  XF i XG ????????

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

podaj proszę model posiadanego TV i opisz dokładnie problem, który występuje. Ciężko jest cokolwiek poradzić bez dokładnego opisu, najlepiej ze zdjęciami.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Zresetuj do ustawień fabrycznych.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Ja owinąłem swój tv folią i mam spokój😀😂

Kosecki
profile.country.PL.title
Jan_NT
Poszukiwacz

Witam, czy problem z robakiem udało się rozwiązać? Mam model XG i robak pojawił się na samym środku ekranu co jest uciążliwe przy użytkowaniu TV.

profile.country.PL.title
Robert031279
Poszukiwacz

kolego a ci udało się zozwiązać problem z serwisem?

profile.country.PL.title
Robert031279
Poszukiwacz

65XG przecinki w matrycy szkoda że dopiero zobaczyłem teraz jak mineła gwaranca producenta a pewnie siedzą od lata.Mam nadzieję że dodatkowa gwarancja plus załatwi sprawę przecież to nie z winy użytkownika.Dam znać co wyjdzie z tego

profile.country.PL.title
MarcinW73
Użytkownik

Witam, ja niestety to przerabiałem, mam model KD55XF9005, po pierwszym roku problem się pojawił, serwis mi wyczyścił choć zaznaczył że to nie wina TV i robią to wyjątkowo pierwszy i ostatni raz.... i to niestety uśpiło moj czujność, mogłem ciągnąć to mocniej, po kolejnym roku powtórka i walka z Sony Support który pisze jedno: "Insekty czy kurz pod ekranem nie są wadą odbiornika, a ekrany odbiorników ze względu na wymagania technologiczne nie są, i nie mogą być, hermetyczne szczelne.

Ogólne warunki gwarancji Sony dostępne są na stronie:
https://services.sony.pl/support/pl/warranty/general

Mając na uwadze powyższe niestety nie możemy uznać Pańskiego roszczenia i liczymy na zrozumienie."

Wiec jak masz rozszerzoną gwarancję to może ci wyczyszczą ale Sony się wypina od problemu, możesz sobie nawet do samego szefa General Manager Mr. K. De Pauw pisać i tak na maile odpisuje Pani z Warszawy ze swoim stałym tekstem jak powyżej. 

 

profile.country.PL.title
MarcinW73
Użytkownik

Pan Sony Expert się odezwał ciekawe czy napisze na forum 

żę insekty czy kurz pod ekranem nie są wadą odbiornika, a ekrany odbiorników ze względu na wymagania technologiczne nie są, i nie mogą być, hermetyczne szczelne.

Ogólne warunki gwarancji Sony dostępne są na stronie:
https://services.sony.pl/support/pl/warranty/general 

 

profile.country.PL.title
Robert031279
Poszukiwacz

Niestety ale w takim razie po zakupie jesteśmy skazani tylko na siepie a dodatkowa gwarancja jaką wykupujemy w sklepie przy zakupie sprzętu możemy sobie tylko tyłek podetrzeć.Najlepiej kupować tańsze marki o takich samych parametrach albo i lepszych a jak coś się stanie może szybciej ogarną temat bo chcą wejść na rynek a jeśli nie to stracimy mniej kasy.Ale napewno więcej nie wykupię żadnej dodatkowej gwarancji  a bełkot sprzedawcy dlatego że biorą prowizję za naciągnięcie frajera.Dzisiaj sprawdziłem swojego samsunga mam go od 5 lat i to samo przecinki w matrycy zatem nie jesteśmy wstanie nic zaradzić bo to robastwo występuje wszędzie tam gdzie trochę zieleni miasto czy wieś beznaczenia może kiedyś producęci wezną to pod uwagę i coś z tym zrobią