anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wojkra

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

wojkra

Witam.Jest to mój absolutny debiut z góry przepraszam za jakiekolwiek wpadki. Od niedawna mam alfę550 i próbuję się z nią zaprzyjaźnić.Dotychczas pstrykałem kompaktem Canon510 a wcześniej Zenitem E.Zdaje sobie sprawę że to co teraz chcę pokazać jest dalekie od tego co chcieli
byście oglądać ale pierwsze "koty za płoty".Proszę o komentarz.

410 ODPOW. 410
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Wojciechu, zanim wstawisz następnego gniota... ups, macro, na pełnej dziurze robione, przeczytaj jeszcze raz, co napisałem wyżej o przysłonach... bo jak Lajam wpadnie, to suchej nitki nie zostawi :slight_smile:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

150-no jakoś słabe to foto :c7

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

Wojciechu, zanim wstawisz następnego gniota... ups, macro, na pełnej dziurze robione, przeczytaj jeszcze raz, co napisałem wyżej o przysłonach... bo jak Lajam wpadnie, to suchej nitki nie zostawi :slight_smile:





Witam krytyka przyjęta.A teraz?

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

wojkra napisał(a):

Witam krytyka przyjęta.A teraz?

Dla mnie nic specjalnego. Nie miałem okazji przetestować obiektywów makro ale wydaje mi się , że efekty można uzyskać dużo dużo lepsze.

A tak to dla mnie jest to zwykły pstryk.

Próbuj dalej :smileythumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

wojkra napisał(a):

A teraz?

No i trochę lepiej. GO jest większa, kwiatek cały w kadrze.
Tylko do takiego zdjęcia nie jest potrzebny obiektyw macro... ale rozumiem, że to wszystko na razie testy nowego nabytku i nauka posługiwania się nim.

Wiosna idzie, różne żyjątka zaczną wyłazić, więc będzie pole do popisu. Na razie możesz jeszcze poćwiczyć biżuterię itp. Opanowanie warsztatu w domu, da później efekt w plenerze.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

ale rozumiem, że to wszystko na razie testy nowego nabytku i nauka posługiwania się nim.



Witam.Bertone,Tadeusz dzięki za odwiedziny.Tak właśnie traktuję "moje pstryki" i czekam na wiosnę.Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Następny pstryk z serii ćwiczeń.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

wojkra napisał(a):

Witam.Następny pstryk z serii ćwiczeń.

To żart? Czy chodziło o pokazanie szwów na koszulce - bo tam jest ostrość?
Zdjęcia nieudane się kasuje, a nie zamieszcza w galerii - bo w jakim celu?

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz