anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja tak może odświeżę wizerunek wielu Klubowiczów... :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Myślę, że kilku chętnych zrewiduje swoje chęci plenerowe po takiej demonstracji... :nauseated_face:

Albo i wręcz przeciwnie... :slight_smile:

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Lajam napisał(a):

Ja tak może odświeżę wizerunek wielu Klubowiczów... :nauseated_face:



Ale że co? Mamy zbiorowo zmienić avatary? :c20

profile.country.pl_PL.title
MD_Sylwia
Początkujący

Witam wszystkich,

Trafiłam tu za namową jednego z forumowiczów. Przygodę z fotografią dopiero zaczynam i myślę, że sporo się tu nauczę :)
Postaram się też założyć swoją galerię jak tylko troszkę się tu ogarnę.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Witaj :c37
Czuj się jak u siebie :c33
I czekamy na galerię :c69
Pozdrawiam :c22

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif
Witam nowych, którzy już przecież nie są nowymi, bo się przywitali :nauseated_face:
Uważajcie - forum uzależnia :slight_smile:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

kris napisał(a):

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif
Witam nowych, którzy już przecież nie są nowymi, bo się przywitali :nauseated_face:
Uważajcie - forum uzależnia :slight_smile:



Ta i to bardziej niż PIWO.

:c97 :c97 :c97

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
Seba_PL
Początkujący

Witam !

Jak pewnie większość tu przedstawiających się i zaczynających najpierw Was czytałem, podglądałem jednocześnie ucząc się. Mimo wszystko długo zastanawiałem się czy dołączyć do Was. Mam nadzieję, że uda mi się tu pobyć dłużej, z takim zamiarem przychodzę, poduczyć się jeszcze, poznać ciekawych ludzi, podpatrzeć ich techniki, uzyskać porady czy po prostu mieć najświeższe informacje ze stajni Sony.

Nie mogę powiedzieć, że w dziedzinie fotografii jestem żółtodziobem ale i daleko mi do chociażby stopnia średniego amatora. Jestem samoukiem, który podróż z aparatem na szyi rozpoczynałem kilka lat temu. Jednak od ponad dwóch lat towarzyszy mi A500, z którego jestem zadowolony. Rozwijam system na tyle na ile finanse mi pozwalają - zapewne z czasem opowiem o szczegółach, no chyba, że tu jest taki zwyczaj aby chociaż opisać co się ma w "garażu" ? ;)

"Wróciłem" do przeglądania forum, bo chciałem uzyskać więcej informacji o A77 - szczególnie o elektronicznym wizjerze, który przeraża mnie jako potencjalnego użytkownika i nawet powiem szczerze odpycha od zakupu. Nie miałem możliwości przetestować osobiście aparatu, więc działam na zasadzie "strach ma wielkie oczy", ale może właśnie tutaj nadarzy się okazja, aby odegnać potwory wyobraźni ? ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj Seba_PL :flushed:

:c22

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj Seba_PL :c37
Skoro czytasz forum od jakiegoś czasu, wiesz mniej więcej, czego można się po nas spodziewać :c20 W miarę naszych możliwości i wiedzy staramy się pomóc każdemu w jego problemach i rozterkach sprzętowo-fotograficznych.

A osobiście można się poznać na plenerach fotograficznych - jest to również okazja do zapoznania się ze sprzętem: można wziąć do ręki, poużywać przez kilka godzin, podyskutować z innymi - na pewno lepsze to niż kilkuminutowe oglądanie w sklepie.

elektronicznym wizjerze, który przeraża mnie jako potencjalnego użytkownika i nawet powiem szczerze odpycha od zakupu.

Też miałem takie zastrzeżenia... zanim zacząłem używać.

Zatem - zapraszam na pokoje :c22

------------------------------
fotoamator