anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Witaj Seba_PL http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif

Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości pochwalisz się swoimi dokonaniami fotograficznymi w galerii :)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
Seba_PL
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

A osobiście można się poznać na plenerach fotograficznych - jest to również okazja do zapoznania się ze sprzętem: można wziąć do ręki, poużywać przez kilka godzin, podyskutować z innymi - na pewno lepsze to niż kilkuminutowe oglądanie w sklepie.


Nie ukrywam, iż na to po cichu liczę. Chociaż raz w roku. Z tego co mi głowa podpowiada, to większość z Was obecnie przebywa w południowych częściach Polski, gdzie ja raczej rzadko się pojawiam. Nawet bardzo rzadko ... Co nie zmienia faktu, że liczę na możliwość spotkania w plenerze lub może na jakichś targach lub eventach ?
BTW: A77 nie miałem jeszcze w rękach, więc moje obawy co do wizjera są oparte jedynie na tym co wyczytałem i znalazłem w sieci. Wiem, to mało poważne.

Starosta napisał(a):

Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości pochwalisz się swoimi dokonaniami fotograficznymi w galerii :)


Obiecuję, że kilka fotek wrzucę dziś wieczorem. Jako rodzic na urlopie większość czasu spędzam obecnie w piaskownicach i na spacerach - kalendarz mojego dnia ustala córka. Jednocześnie od razu uprzedzam, że moja galeria będzie raczej monotonna, bo ze wszystkich zdjęć, które zrobiłem 90% to foty córki, kolejne 8% to żona i córka, a pozostałe 2 wrzuciłbym do folderu "inne".
BTW: Ale pochwalę się kilkoma jeszcze z poprzedniego systemu, mam nadzieję, że to niekaralne ?

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

BTW: Ale pochwalę się kilkoma jeszcze z poprzedniego systemu, mam nadzieję, że to niekaralne ?

Możesz :c20 Tylko parę przydatnych rzeczy jeszcze.

Wątek ze zdjęciami (galerię) tworzysz w dziale "Galerie Użytkowników innych systemów".

Natomiast zdjęcia z alfetki wrzucasz do działu "Galerie Użytkowników systemu α".

A przed wrzuceniem zdjęć przeczytaj "Zasady wstawiania zdjęć do Foto Galerii Forum Sony".

Pozdrawiam :c22

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
Seba_PL
Początkujący

"Galerie Użytkowników innych systemów".
Seba_PL - "owalne" zdjęcia (Olympus E-510)

"Galerie Użytkowników systemu α".
Seba_PL - moja córka (A500)

Zapraszam.

oldguest
Początkujący

I na mnie przyszła pora :nauseated_face:

Witam na Waszym, o teraz i moim, forum! 8-)

Kilkoro z Was już poznałam, kolejnych mam nadzieję poznać w najbliższym czasie.

Pozdrawiam!

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

KoKa napisał(a):

I na mnie przyszła pora :nauseated_face:

Witam na Waszym, o teraz i moim, forum! 8-)

Kilkoro z Was już poznałam, kolejnych mam nadzieję poznać w najbliższym czasie.

Pozdrawiam!



Najwyższy czas. 8-)

Witamy! :smileymrgreen:

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

:c37 Bądź powitana :flushed:
Łódź :c56 stoi :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja nie miałem jeszcze tej przyjemności na żywo, więc powitam ciepło na forum! Witaj! :c22

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Lajam, co się odwlecze... 8-)

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Lajam napisał(a):

Ja nie miałem jeszcze tej przyjemności na żywo, więc powitam ciepło na forum! Witaj! :c22


Ja też nie miałem okazji na żywo, więc witaj internetowo ;)