anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Serwery do magazynowania zdjęć

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Serwery do magazynowania zdjęć

Witam.Wyszukiwarka jakoś nic mi nie pokazała, więc postanowiłem założyć temat.Mając kilkadziesiąt zdjęć z imprezy przesyłając je znajomemu trochę to czasu schodzi, czy możecie coś polecić, aby np.linka mu tylko podesłać.
A jeśli taki temat już był to z góry sorki i proszę o linka do niego.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

stanley76rsko napisał(a):

Witam.Wyszukiwarka jakoś nic mi nie pokazała, więc postanowiłem założyć temat.Mając kilkadziesiąt zdjęć z imprezy przesyłając je znajomemu trochę to czasu schodzi, czy możecie coś polecić, aby np.linka mu tylko podesłać.
A jeśli taki temat już był to z góry sorki i proszę o linka do niego.



Możesz skorzystać z Picasa. Do 1 GB masz darmowe umieszczanie zdjęć. Możesz też je udostępnić tylko wybranym osobom ukrywając je (tworząc prywatny album) i przesyłając linka znajomym.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

piotruso napisał(a):

stanley76rsko napisał(a):

Witam.Wyszukiwarka jakoś nic mi nie pokazała, więc postanowiłem założyć temat.Mając kilkadziesiąt zdjęć z imprezy przesyłając je znajomemu trochę to czasu schodzi, czy możecie coś polecić, aby np.linka mu tylko podesłać.
A jeśli taki temat już był to z góry sorki i proszę o linka do niego.



Możesz skorzystać z Picasa. Do 1 GB masz darmowe umieszczanie zdjęć. Możesz też je udostępnić tylko wybranym osobom ukrywając je (tworząc prywatny album) i przesyłając linka znajomym.


dokładnie:D
Ja najczęściej korzystam z Google Driver (dysk) i mam pewność, że nie ma żadnej kompresji danych.
Czasem korzystam z sendspace.com :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer