anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY na Targach Video Foto Łódź 2012

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

SONY na Targach Video Foto Łódź 2012

:c37

z przyjemnością w imieniu Administratora, Moderatorów oraz własnym mam zaszczyt poinformować oraz zaprosić Was na stoisko SONY, które będzie można odwiedzić w dniach 29 - 31 marca 2012, podczas tegorocznych Targów Video Foto 2012

http://img856.imageshack.us/img856/1641/31997523948627609678413.jpg

Ekipa moderatorska oraz Administrator na targach pojawi się w Piątek oraz Sobotę. Zapraszamy :thumbsup:

Dzięki Administratorowi mamy dla Was łącznie 45 firmowych wejściówek, takich jakie mają wystawcy, czyli do wykorzystania w PT i SOB, z możliwością wielokrotnego wchodzenia i wychodzenia. Więcej na ten temat tutaj: LINK.

Na stoisku SONY - tak samo jak i w zeszłym roku - stacjonować będzie serwis CSI Foto i Video, którego przedstawiciel będzie miał możliwość sprawdzenia stanu przebiegu migawki i innych informacji diagnostycznych.

W obrębie stoiska SONY, planowane jest utworzenie stoiska salonu SONY Centre, z możliwością pozyskania informacji na temat produktów SONY oraz i ich sprzedaży, a także ze sprzedażą wybranych produktów. Zaznaczam, że stoisko takie na tę chwilę jest jedynie planowane.


Chciałbym również poinformować o spotkaniu Foto Klubowiczów, które odbędzie się w Piątek (30.03.2012r.), w Peronie 6, o godzinie 20:00


Zdjęcie grupowe na tegorocznych targach będzie wykonane przy stoisku SONY:
- Piątek godzina 17:30
- Sobota godzina 14:00


Zapraszamy Wszystkich :c22

edit:
Starosta założył wątek dotyczący wspólnych dojazdów na Targi: LINK


edit2:
Na stoisku SONY będzie możliwość zakupu wybranego sprzętu w cenach hurtowych :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
55 ODPOW. 55
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Ja chyba nie wyrobię się finansowo bo auto w naprawie nie wiem ile mnie skasuje a dodatkowo ubezpieczenie za auto muszę w tym miesiącu zapłacić ;(

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
koniu_88
Początkujący

Mycroft napisał(a):

...
20. Mycroft


Z maleństwem się zobaczę http://klubkm.pl/forum/images/smilies/sweeeet.gif

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kris napisał(a):

1. mat_czok
2. piotruso pt.
3. Starosta
4. koniu_88
5. brancelo
6. moniqangel
7. Deviant
8. Ania X
9. ThomasX
10. jacej92
11. monia94
12. marcin
13. Beata
14. pablos
15. JarekP
16. Krzysztof1966
17. MaSzt
18. sabiki
19. kasia_m
20. Mycroft
21. Pawelszymanski6
22. hovany
23.Asterix



Nie mogę edytować postu krisa więc dopisuję: :c20

pilnujcie po wpisaniu posta, żeby nikogo nie pominąć. :c68

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dzięki za zwrócenie uwagi :thumbsup:
nie mam nic na swoją obronę. Proszę o łagodny wymiar kary :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
trutak
Użytkownik

Ja chętnie, ale tylko w sobotę :(

oldguest
Początkujący

Czy na targach w serwisie CSI będzie można zrobić regulację AF?

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

stasiek2002 napisał(a):

Czy na targach w serwisie CSI będzie można zrobić regulację AF?


Na 99% nie. Do tego potrzebne jest oprzyrządowanie serwisowe, które znajduje się w Warszawie, na Żytniej.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Mapa stoisk LINK >>
Zapraszamy na stoisko nr 26. Nie sposób go nie zauważyć :nauseated_face:

Jestem ciekaw nowego budynku. Podoba mi się fakt, że nie trzeba już będzie chodzić między budynkami. Liczę, że poprawi się również komfort na "Stołówce" :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kris napisał(a):


Jestem ciekaw nowego budynku. Podoba mi się fakt, że nie trzeba już będzie chodzić między budynkami. Liczę, że poprawi się również komfort na "Stołówce" :nauseated_face:



A ja lubiłem spacery pomiędzy halami (szczególnie parę lat temu, gdy jedna z dobudówek należała w całości do Sony :c20 ). Od kilku edycji pogoda była fajna, można się przewietrzyć, pospacerować. Poza tym wydaje się, że w 3 halach to i więcej miejsca było niż w jednej będzie. A jak będzie - zobaczymy.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

piotruso napisał(a):

kris napisał(a):


Jestem ciekaw nowego budynku. Podoba mi się fakt, że nie trzeba już będzie chodzić między budynkami. Liczę, że poprawi się również komfort na "Stołówce" :nauseated_face:



A ja lubiłem spacery pomiędzy halami (szczególnie parę lat temu, gdy jedna z dobudówek należała w całości do Sony :c20 ). Od kilku edycji pogoda była fajna, można się przewietrzyć, pospacerować. Poza tym wydaje się, że w 3 halach to i więcej miejsca było niż w jednej będzie. A jak będzie - zobaczymy.


Właśnie. Fajnie było bo była pogoda. A co jeśli jej nie będzie? Pamiętam, jak dobudówkę zajmowało SONY. Oj pamiętam :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer