anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

targi foto

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

targi foto

Witam

czy to prawda, że na targach w łodzi mozna kupić obiektywy sony nawet do 40 % taniej??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,


nie ma oficjalnej informacji na temat wystawiania się SONY na tegorocznych targach FotoVideo w Łodzi, a tym bardziej o promocjach. Niemniej jednak zarówno rok temu, jak i dwa lat temu były promocje na sprzęt. Jak będzie w tym roku? Wszystko się okaże, po oficjalnym ogłoszeniu.


Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

Witam

Czyli jest taka opcja by było dużo taniej, a kiedy i gdzie będzie można taką informacje dostać, że będzie jakaś promocja?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Warto po prostu śledzić informacje na forum :smileygrin:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

dzięki zatem będę śledził.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

Kris, wygląda na to, że w zeszłym roku nawet dwa razy :smileywink::smileysilly:

Message was edited by: majorglory

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,


nie ma oficjalnej informacji na temat wystawiania się SONY na tegorocznych targach FotoVideo w Łodzi, a tym bardziej o promocjach. Niemniej jednak zarówno rok temu, jak i dwa lat temu były promocje na sprzęt. Jak będzie w tym roku? Wszystko się okaże, po oficjalnym ogłoszeniu.


Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

rok + rok to dwa lata :dizzy:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Tompie.
Poszukiwacz

Sony fajne ma promocje na sprzęcior na targach. Mnie udało się tam wyrwać 50mm za taką kaskę, że nawet w ten czas allegro wysiadało przy tej promocji z tego co pamiętam. A z tego co mnie wiadomo to ciężko będzie wyrwać info przed targami co będzie w promocyjnej cenie i jak będą wyglądać te ceny :(

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Tompie. wrote:

A z tego co mnie wiadomo to ciężko będzie wyrwać info przed targami co będzie w promocyjnej cenie i jak będą wyglądać te ceny :(


Nigdy nie musieliśmy "wyrywać" informacji. Zawsze przed targami (tydzień, czasem może 3 dni) pojawiała się informacja na forum czy Sony organizuje sprzedaż na swoim stoisku (nie zawsze była organizowana) i jakie są przewidywane zniżki dla forumowiczów / klubowiczów. No i pojawiała się lista z dostępnym sprzętem w promocji i cenami. Ale tak jak pisałem na początku, nie zawsze była prowadzona sprzedaż przez Sony więc w tym roku też nie musi być sprzedaży lub nie musi być promocji. Nie wiem, jakie są plany firmy na ten rok ale warto śledzić forum bo, jak napisał kris, gdy będzie coś wiadomo to koledzy na pewno zamieszczą informację na forum.