anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tragiczny serwis Sony w UK

Zelmer
Początkujący

Tragiczny serwis Sony w UK

Witam,

Widze ze wiekszosc z was ma super doswiadczenia z serwisem Sony w Polsce.
Ja moge wam tylko pozazdroscic, bo ja psychicznie juz nie wytrzymuje z serwisem w UK.
Oddalem aparat w poniedzialek rano, dzis zadzwonilem zeby sie spytac co i jak z moim aparatem to mi powiedzieli ze dadza mi znac na nastepny tydzien we wtorek!
A pozniej po ich mailu wyslanym we wtorek, maja 28 dni ROBOCZYCH na naprawe :c7
Szkoda ze nie powiedzieli mi tego jak oddawalem go w poniedzialek....
Nie dosyc ze moge byc 2 miesiace bez aparatu, to jeszcze nie wezme go ze soba na urlop :c9
Mam nadzieje ze juz nigdy w zyciu nie bede musial korzystac z tego serwisu....
A na dodatek strasznie nie mila obsluga telefoniczna....

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Przepraszam, ale co to ma wspólnego z tym działem?

Ja rozumiem rozgoryczenie, ale chyba nie oczekujesz że C.S.I. jest w stanie pomóc Ci w jakikolwiek sposób?

Wszelkie uwagi proszę kierować raczej do Sony UK niż do polskiej firmy zajmującej się naprawami produktami :c56

Ja wiem, że C.S.I. wyśrubowało standardy pod niebiosa, ale sam zdecydowałeś się na skorzystanie z usług firmy serwisowej w Anglii.

Przenoszę do luźnych rozmów o fotografii.

Zelmer
Początkujący

Niczego nie oczekuje Lajam, a wspolnego to ma duzo z tego wzgledu ze to rowniez jak by nie patrzec serwis Sony.
Rowniez nie kieruje zadnych uwag pod kierunkiem CSI, tylko chcialem sie podzielic swoim doswiadczeniem z serwisem Sony UK.
Jesli zrobilem to w jakikolwiek sposob niezgodny z regulaminem lub ktokolwiek poczol sie urazony to przepraszam bo nie mialem takiego zamiaru.
Jak dla mnie mozesz nawet wykasowac ten temat jesli jest on nie stosowny.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Chyba nie zrozumiałeś Lajama. Po prostu wybrałeś zły dział.
Mnie tam osobiście średnio interesuje serwis w UK. No ale nie specjalnie mnie dziwi, że jest gorszy niż w PL. Bo standardy CSI trudno jest doścignąć. Tym bardziej cieszy fakt, że dane jest nam korzystać z takiego profesjonalizmu. Człowiek od razu spokojniejszy :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Temat jest ok, ale dział był nieodpowiedni. (edit - kris szybszy)

Najważniejsze, żeby serwis usunął usterkę w Twoim aparacie - nie wiem co mu dolega, być może nie mają części stąd tak długi okres oczekiwania.