anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VII Plener Foto Klubu - 1.06-3.06.2012 - DOJAZDY

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

VII Plener Foto Klubu - 1.06-3.06.2012 - DOJAZDY

Informacja o plenerze już się pojawiła, dziś ruszą zapisy, więc pozwoliłem sobie stworzyć wątek z dojazdami.

Dojazd do: Ojcowski Park Narodowy

I tutaj kieruje swoje pytanie - czy ktoś, ze Śląska, wyrusza na plener samochodem, i dysponowałby 1 wolnym (może być ciasne :P) miejscem ?

Z chęcią bym się zabrał, niestety swoim samochodem nie dysponuję, a połączenie DG>Ojców, dość kiepskawe się wydaje.

25 ODPOW. 25
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Z Tereską chętnie byśmy się do kogoś dołączyli ;)

profile.country.pl_PL.title
jamil1
Nowicjusz

Ja jadę z Łodzi mogę kogoś zabrać jak ktoś jest chętny. Wyjeżdżam po 16 bo do 16 jestem w pracy chyba że coś się zmieni to poinformuję :-).

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Zapraszam do pociągu - relacja: Gdańsk - Kraków 8-)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Quartz - a Ty nie możesz się zapakować do busika do Krakowa?
1 kilometr przed Zajazdem Krystyna jest zatoczka gdzie możesz wysiąść - to jest skrzyżowanie w miejscowości Bębło.

profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

Czy jakaś dobra duszyczka jedzie samochodem z Warszawy w piątek po 10 ?
Razem z Moniką szukamy opcji dojazdu.
Drugim wariantem był by dojazd z Krakowa na miejsce (a do Krakowa dojedziemy pociągiem)
Wytłumaczę w czym problem, poszukuje transportu dla naszej dwójki w wersji jak najmniej chodzenia, ponieważ moja Monika będzie tydzień po operacji.

Każdemu z góry dzięki za odzew :)

profile.country.pl_PL.title
kudanil58
Poszukiwacz

Dla zainteresowanych jest dojazd Autobusem z Krakowa z Bronowic Nowych linia 210 od przystanku na miejsce jest jakieś 700 m jeden minus to taki że autobus jeździ raz na godzinę a w niedzielę co 1,5 godziny może komuś ta informacja się przyda

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

UWAGA!!!

Transport: Kraków – HOTEL.

Ustaliłem z hotelem, że będzie możliwość skorzystania z transportu hotelowego. Z informacji wynika, że bus hotelowy do 20 min od wyjazdu z hotelu może być np. na dworcu PKP w Krakowie. Koszt takiego przejazdu wynosi 80 zł. Proponuje umawiać się po 8 osób ( tyle mieści bus ), wówczas każdy zapłaci po 10 zł. Mam nadzieję, że to duże udogodnienie dla osób, które nie chcą przybyć samochodem lub nie mają takiej możliwości. Oczywiście bus może również zamówić 1 osoba, ale koszt przejazdu pozostanie bez zmian – 80 zł.

W kolejnej wiadomościach plenerowych :c44 , podam telefon, pod który będzie można zadzwonić, aby zamówić bus hotelowy.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Żeby pozostać w temacie, i nie smiecic w innych wątkach, chcialbym zapytać, czy pod Zajazdem Krystyna jest parking ?

Czy plenerowicze muszą za niego płacić, czy jest bezpłatny ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Parking jest. Z tego rozmawiałem z obsługą, goście nie płacą :)