anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VII Plener Foto Klubu - 1.06-3.06.2012 - DOJAZDY

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

VII Plener Foto Klubu - 1.06-3.06.2012 - DOJAZDY

Informacja o plenerze już się pojawiła, dziś ruszą zapisy, więc pozwoliłem sobie stworzyć wątek z dojazdami.

Dojazd do: Ojcowski Park Narodowy

I tutaj kieruje swoje pytanie - czy ktoś, ze Śląska, wyrusza na plener samochodem, i dysponowałby 1 wolnym (może być ciasne :P) miejscem ?

Z chęcią bym się zabrał, niestety swoim samochodem nie dysponuję, a połączenie DG>Ojców, dość kiepskawe się wydaje.

25 ODPOW. 25
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Dzięki za informacje, Lajam.

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Informacje na temat dojazdu na trasie Kraków Główny (z dworca kolejowego) - Olkusz lub Olkusz - Kraków Główny.

www.opalskibus.pl jeździ co 7 min., koszt przejazdu z Krakowa do Wielkiej Wsi to około 4,00 zł.
Trzeba poprosić kierowcę, żeby zatrzymał się w miejscu Wielka Wieś Murownia. Stamtąd jest około 300 m. do Zajazdu Krystyna.

profile.country.pl_PL.title
jamil1
Nowicjusz

Witam :c10 wszystkich jeszcze raz. Zaszła mała zmiana na plus jadę autkiem z Łodzi z Mycroft i Kasią_m mam dwa miejsca wolne wyjazd z Łodzi o godzinie 7 rano w Piątek. Jeśli ktoś jest zainteresowany to kontakt na prv lub lepiej na adres scrat_77@o2.pl :thumbsup: Po drodze przewidziane są małe atrakcje .

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Z drogi mamy taką tablicę (z obu kierunków dojazdowych).

Miejsc parkingowych jest sporo :)

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

o! na pewno się przyda - dzięki Grzesiu ;)

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Dzięki Lajam, przyda się.

O której planujcie przyjechać w piatek (1) na plener ? jakoś z rana ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Z rana to będę już tam spał. ;)

Z racji pewnych koniecznych czynności organizacyjnych przybędziemy raczej wieczorkiem dzień przed plenerem. Chcemy dopilnować, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik na Wasz przyjazd. :)

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Nooo, ładnie tam....

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jest możliwość dojazdu do miejsca pleneru komunikacją miejską.
Koszt połączenia to 4 zł (bilet normalny, 60 minut, wymagany bilet na 1 i 2 strefę).

Link do trasy: jakdojade.pl

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Dopiero dzisiaj piszę bo już wiem, że jadę na plener na 100%.
Wybieram się samochodem, mam 3 wolne miejsca z Katowic.
Wyjazd w piątek między godziną 12-14. Wszystko zależne jak szybko załatwię oddanie krwi na Raciborskiej w Katowicach.
Jeśli byłby ktoś zainteresowany to info na PW.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600