anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VII Plener Foto Klubu

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

VII Plener Foto Klubu

Witajcie :c37

Mamy SLT-A77, NEX-7, pora na... :c18 plener… nr 7. :D

Z ogromną przyjemnością :c33 informuję, że zbliża się… siódmy plener :c51 na który serdeczncie zapraszam. :c73


W tej chwili mogę podać tylko kilka podstawowych informacji, ponieważ jeszcze jesteśmy w trakcie ustalania cen i szczegółów z tym związanych. Niemniej:
- plener odbędzie się 1-3.06.2012 - zarezerwujcie proszę sobie ten termin na nasze wspólne spotkanie. :c67
- Ilość miejsc około 70;
- koszt od osoby nie więcej niż 150 zł ( dwie noce ).

Niebawem podam dokładne miejsce i jakie planujemy atrakcje. Mam nadzieję, że ze strony formalnej uda się nam wszystko uporządkować do końca tego tygodnia.
W związku z tym, że zbliża się długi weekend i wiele osób wyjeżdża już w najbliższy piątek, zapisy zaczniemy od 8 maja ( wtorek ). Zostanie stworzony oddzielny wątek.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
222 ODPOW. 222
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

10zer napisał(a):


Co jest, zamiast się cieszyć smutne miny.



Bo omija mnie kolejny plener. Jak tak dalej pójdzie to nie będę wiedział, jak wyglądacie. Internet fajna sprawa ale spotkanie w realu - tego nie zastąpisz niczym.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Świetna wiadomość. Już zarezerwowałem czas. :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja również termin zaklepuję. Na szczęście nie mam żadnego ślubu w ten weekend :thumbsup:

piotruso napisał(a):

10zer napisał(a):


Co jest, zamiast się cieszyć smutne miny.



Bo omija mnie kolejny plener. Jak tak dalej pójdzie to nie będę wiedział, jak wyglądacie. Internet fajna sprawa ale spotkanie w realu - tego nie zastąpisz niczym.


To niestety jest przykre, ale chyba masz świadomość, że:
- nie ma takiej opcji by termin spasował wszystkim
- późniejszy termin, to kopanie się z koniem...znaczy się z ojro (wzmożony ruch w hotelach, pensjonatach i na drogach)
- zapewne termin pleneru został podany najwcześniej, jak tylko się dało

Piotrze, na szczęście są jeszcze pokazy lotnicze, śląskie plenery i Wasze warszawskie :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

:D
obym tylko zdążył z matury na zapisy wrócić :c34

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

No to super. Już zarezerwowałam termin. :D

profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

Czy z życia można wyciągnąć coś wiecej? Wstaje rano wchodze na forum i.... booom PLENER number 7 ;)

Jedyne co to mam nadzieje że nie będzie to w takim miejscu jak ostatnio że dojazd będzie długi i bolesny ;)

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kris napisał(a):


To niestety jest przykre, ale chyba masz świadomość, że:
- nie ma takiej opcji by termin spasował wszystkim
- późniejszy termin, to kopanie się z koniem...znaczy się z ojro (wzmożony ruch w hotelach, pensjonatach i na drogach)
- zapewne termin pleneru został podany najwcześniej, jak tylko się dało

Piotrze, na szczęście są jeszcze pokazy lotnicze, śląskie plenery i Wasze warszawskie :thumbsup:



Ależ oczywiście, że wiem o tym (a późniejszy termin to w moim przypadku najprawdopodobniej blokada urlopu, wolnego - po prostu muszę być w pracy w weekendy też - taka praca). Moja wypowiedź to nie gest w stronę organizatorów (bo im jestem wdzięczny, że mogę uczestniczyć, gdy tylko mi się uda, w plenerach i spotkaniach) tylko to gest bezsilności i niezadowolenia na sytuacje od nas niezależne lub takie, których nie można zmienić. I w tym wypadku nawet najwcześniejsze podanie terminu (za co również Radkowi jestem wdzięczny, bo dzięki temu mam szansę na załatwienie sobie wolnego w pracy) nie zmieniłoby sytuacji. W moim przypadku jest wyjazd rodzinny z cyklu - musisz być z nami (komunia św. na wybrzeżu chrześniaka żony = wyjazd na 3 dni).

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

U mnie już będzie po komunii ;)

profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

Piotruś, nie smędź... Komunię załatwimy Ci razem z Ewą - na plenerze. Zwolnienie do telewizorni też dostaniesz. Tylko sobie termin zapisz żebyś zwyczajnie nie zapomniał !!

Konica Minolta
profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

No! Może w końcu i mnie uda się dotrzeć na plener! :smileytwisted: