anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VII Plener Foto Klubu

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

VII Plener Foto Klubu

Witajcie :c37

Mamy SLT-A77, NEX-7, pora na... :c18 plener… nr 7. :D

Z ogromną przyjemnością :c33 informuję, że zbliża się… siódmy plener :c51 na który serdeczncie zapraszam. :c73


W tej chwili mogę podać tylko kilka podstawowych informacji, ponieważ jeszcze jesteśmy w trakcie ustalania cen i szczegółów z tym związanych. Niemniej:
- plener odbędzie się 1-3.06.2012 - zarezerwujcie proszę sobie ten termin na nasze wspólne spotkanie. :c67
- Ilość miejsc około 70;
- koszt od osoby nie więcej niż 150 zł ( dwie noce ).

Niebawem podam dokładne miejsce i jakie planujemy atrakcje. Mam nadzieję, że ze strony formalnej uda się nam wszystko uporządkować do końca tego tygodnia.
W związku z tym, że zbliża się długi weekend i wiele osób wyjeżdża już w najbliższy piątek, zapisy zaczniemy od 8 maja ( wtorek ). Zostanie stworzony oddzielny wątek.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
222 ODPOW. 222
profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

panie RastXie Adminie - dobre wieści z rana, dobre ...

profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

No i niestety i tym razem znowu mnie ominie Plener o kilka dni :( :( ale moze cos pozniej w czerwcu bedzie organizowane na co sie w koncu zalapie

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

No to dziś kupuję bilety :D


Wielkie dzięki że tak wcześnie dałeś znać :thumbsup:

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

BuBu_ , piotruso - nawet nie chcę słyszeć, że Was nie będziecie. :c7
Kuraq - dasz radę. Przyda się małe odprężenie. :D
jacej92 – atrakcyjne miejsce niestety nie zawsze idzie w parze z wygodnym dojazdem, ale biorę to pod uwagę. Mam nadzieję, że przybędziesz. :)
Lars – plener nr 7, przybywaj. :D
dar801 – szkoda. :(

Z powodów formalnych ( w kwietniu ustalany jest nowy budżet ) zorganizowanie wcześniej pleneru ( np. w maju ) jest mało realne. W lipcu i sierpniu rozpoczynają się urlopy i większość osób ma prywatne plany rodzinne. Pozostał wiec czerwiec. Jedynym możliwym weekendem jest 1-3 czerwca. Później z uwagi na służbowe obowiązki nie będzie dostępny Foto Team. O terminie pleneru napisałem najszybciej jak było to możliwe. Zapisy we wtorek, 8 maja, wieczorem ( po 20.00 ).

thomasx - mam nadzieję, że bez przeszkód będziesz mógł przybyć wraz Anią. Smutno bez Was.
trebor - to bardzo dobry ruch. :thumbsup: Znaczy będziesz. :D

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Wszystko ładnie pięknie gdyby nie to że dopiero 2.06 wracamy z urlopu we Włoszech... i to prosto na umówione spotkanie do Krakowa...
Tak więc tym razem muszę się obejść smakiem :c31
Bawcie się dobrze :c20 i już z niecierpliwością czekam na fotorelacje :slight_smile:

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

RASTX napisał(a):


Z powodów formalnych ( w kwietniu ustalany jest nowy budżet ) zorganizowanie wcześniej pleneru ( np. w maju ) jest mało realne. W lipcu i sierpniu rozpoczynają się urlopy i większość osób ma prywatne plany rodzinne. Pozostał wiec czerwiec. Jedynym możliwym weekendem jest 1-3 czerwca. Później z uwagi na służbowe obowiązki nie będzie dostępny Foto Team. O terminie pleneru napisałem najszybciej jak było to możliwe.



Ja wiem o tym wszystkim i jestem bardzo wdzięczny za organizację i możliwość spotkania się w większym gronie, i dodatkowe atrakcje, i wczesne informowanie o planach plenerowych (bardzo ułatwia mi to w pracy i daje szansę na uczestnictwo). Ale tym razem względy rodzinne nie pozwalają mi na uczestnictwo. I stąd mój smutek.

profile.country.pl_PL.title
Thanatos
Poszukiwacz

Termin zaklepany. :thumbsup:
Już nie mogę się doczekać! :c34

profile.country.pl_PL.title
fotolabor.
Poszukiwacz

:c37
Smutno Mi że nie bedę mógł być z Wami
życzę wszystkim miłej zabawy
pozostanie pooglądać fotki na forum
Janusz

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

RASTX napisał(a):

Zapisy we wtorek, 8 maja, wieczorem ( po 20.00 ).

U... to będzie się działo, z 200 osób na forum na raz jak nic :smileymrgreen:


RASTX napisał(a):

trebor - to bardzo dobry ruch. :thumbsup: Znaczy będziesz. :D


oczywiście, że będę - nie darowałbym sobie tego jakbym nie przyjechał

a zaraz po plenerze na 'wakacje' :c34

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

a ja mam nadzieję przybyć większą ekipą;) Termin zabukowany. Byle zdrowie dopisało;)