anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VII Plener Foto Klubu

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

VII Plener Foto Klubu

Witajcie :c37

Mamy SLT-A77, NEX-7, pora na... :c18 plener… nr 7. :D

Z ogromną przyjemnością :c33 informuję, że zbliża się… siódmy plener :c51 na który serdeczncie zapraszam. :c73


W tej chwili mogę podać tylko kilka podstawowych informacji, ponieważ jeszcze jesteśmy w trakcie ustalania cen i szczegółów z tym związanych. Niemniej:
- plener odbędzie się 1-3.06.2012 - zarezerwujcie proszę sobie ten termin na nasze wspólne spotkanie. :c67
- Ilość miejsc około 70;
- koszt od osoby nie więcej niż 150 zł ( dwie noce ).

Niebawem podam dokładne miejsce i jakie planujemy atrakcje. Mam nadzieję, że ze strony formalnej uda się nam wszystko uporządkować do końca tego tygodnia.
W związku z tym, że zbliża się długi weekend i wiele osób wyjeżdża już w najbliższy piątek, zapisy zaczniemy od 8 maja ( wtorek ). Zostanie stworzony oddzielny wątek.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
222 ODPOW. 222
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Jemu to rybka - jak plener na północy to leci do Gdańska, jak na południu do Katowic, jak w centrum do Warszawy itd. Możliwości są duże z UK :)

Natomiast mnie w zasadzie nie robi różnicy lokalizacja. Wsiadam i jadę.
Choć akurat na ten plener mam wyjątkowo blisko - 40 minut z domu :)

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Kawałek w sumie jest :D

Misiek025
Początkujący

Lajam napisał(a):

Natomiast mnie w zasadzie nie robi różnicy lokalizacja. Wsiadam i jadę.



Lajam w moim przypadku różnice nie robi lokalizacja, ale mała 3-rzy miesięczna córeczka, i nie chciałbym obciążać za bardzo żony. Liczyłem że wpadnę na dzień i tyle. A tu droga w jedną stronę jeden dzień by zajęła. Ale oczywiście nie pierwszy nie ostatni plener . Pozdrawiam

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Misiek025 napisał(a):

Ale oczywiście nie pierwszy nie ostatni plener .



Masz rację, nie pierwszy i nie ostatni plener, na którym mnie nie ma.
Sorry za wisielczy humor ale tak się porobiło, że muszę do pracy jechać. Z drugiej strony gdyby nie było pracy nie byłoby pieniędzy więc i aparatu ani możliwości wyjazdu.
Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło. :c68

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Start zapisów rusza o 21 a ja kończę o tej godzinie pracę, zanim dojadę będzie 22ga, jak będą miejsca to się na spokojnie wpiszę, a potem zobaczymy czy uda się przyjechać :)

profile.country.PL.title
Sebol.
Użytkownik

sadam napisał(a):

Start zapisów rusza o 21 a ja kończę o tej godzinie pracę, zanim dojadę będzie 22ga, jak będą miejsca to się na spokojnie wpiszę, a potem zobaczymy czy uda się przyjechać :)


I tak jesteś w lepszym położeniu ponieważ ja przed 21szą muszę jechać do pracy i zasiądę do kompa dopiero rano :( ... oj nie będzie łatwo się załapać ...

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Ze spokojem dacie radę! :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Sebol napisał(a):


I tak jesteś w lepszym położeniu ponieważ ja przed 21szą muszę jechać do pracy i zasiądę do kompa dopiero rano :( ... oj nie będzie łatwo się załapać ...


Myślę, że na prośbę użytkownika moderator może Cię wpisać.

Lajam napisał(a):

Jemu to rybka - jak plener na północy to leci do Gdańska, jak na południu do Katowic, jak w centrum do Warszawy itd. Możliwości są duże z UK


A skoro trebor rezerwował wcześniej bilet można tak ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

10zer napisał(a):


A skoro trebor rezerwował wcześniej bilet można tak ?


No jak widać można. Kto mu zabroni rezerwować bilet?

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witajcie, :c37

W związku z prośbami jakie dzisiaj otrzymałem, aby większość osób mogła spokojnie zapisać się na plener, listę otwieramy godzinę później niż planowałem, czyli o 22.00. Mam nadzieję, że do tej pory wszyscy już spokojnie będą po pracy.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;