anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VII Plener Foto Klubu

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

VII Plener Foto Klubu

Witajcie :c37

Mamy SLT-A77, NEX-7, pora na... :c18 plener… nr 7. :D

Z ogromną przyjemnością :c33 informuję, że zbliża się… siódmy plener :c51 na który serdeczncie zapraszam. :c73


W tej chwili mogę podać tylko kilka podstawowych informacji, ponieważ jeszcze jesteśmy w trakcie ustalania cen i szczegółów z tym związanych. Niemniej:
- plener odbędzie się 1-3.06.2012 - zarezerwujcie proszę sobie ten termin na nasze wspólne spotkanie. :c67
- Ilość miejsc około 70;
- koszt od osoby nie więcej niż 150 zł ( dwie noce ).

Niebawem podam dokładne miejsce i jakie planujemy atrakcje. Mam nadzieję, że ze strony formalnej uda się nam wszystko uporządkować do końca tego tygodnia.
W związku z tym, że zbliża się długi weekend i wiele osób wyjeżdża już w najbliższy piątek, zapisy zaczniemy od 8 maja ( wtorek ). Zostanie stworzony oddzielny wątek.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
222 ODPOW. 222
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja również dziękuję! Bardzo dziękuję za ten plener!
Pod wieloma względami ten plener będzie dla mnie bardzo ważny. Sporo się działo. Wiele ciekawych rozmów, dużo dobrej zabawy, śmiechu, fajnych kadrów, a także testu w postaci prowadzenia przez chwilkę zajęć w studiu. Mam nadzieję, że jednak coś mądrego Wam przekazałem :nauseated_face:

Dziękuję Radkowi za każdą minutę, godzinę, dzień, tydzień poświęcony w dopinanie szczegółów. Dziękuję Foto Teamowi (DI Team) za to, że są, za rozmowy, za przybycie i pomoc. Dziękuję Wam plenerowicze, ze te wszystkie rozmowy i miłe wspomnienia. Jak zwykle fajnie było się z Wami spotkać i nie z każdym udało mi się pogadać. Za mało czasu.

A jeśli ktoś ma jakieś swoje przemyślenia, spostrzeżenia co do organizacji, pomysłów, rozwoju formy plenerowej - śmiało piszcie. Tu, na PW, czy przekażcie podczas rozmów przy okazji. Wasz zdanie jest bardzo ważne :D

Cieszę się, że mogłem być na VII już plenerze. Każdy ma wspólną cząstkę, z każdego mam swoje unikalne wspomnienia.
Byle do następnego spotkania!



Lars napisał(a):

Słuchajcie, czy komuś gdzieś w klamotach nie zawieruszył się Tamron 18-200? Wyjechał ze mną z Łodzi, ale z pleneru już nie wrócił... :cry:


trzymam kciuki za powrót szkła. Wierzę, że ktoś przez przypadek, ze zmęczenia się pomylił ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

Ja baaaaaaaaardzooo chciałbym podziękować za extra plener :)

Było mega jak zawsze :)

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Kris, dokładnie tak, jak piszesz - zakładam, że ktoś po prostu przez pomyłkę je spakował. Dajmy szansę ludziom odpocząć i rozpakować się. :)

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kris napisał(a):


A jeśli ktoś ma jakieś swoje przemyślenia, spostrzeżenia co do organizacji, pomysłów, rozwoju formy plenerowej - śmiało piszcie.



Ja mam spostrzeżenie tylko jedno: kiedy będzie plener na którym będę mógł być? :c20

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Spędziłam wspaniały weekend i w tym miejscu chciałbym wszystkim podziękować za miłe towarzystwo, świetną zabawę i rozmowy do rana.
A w szczególności za rodzinną atmosferę!

Oczywiście szczególne podziękowania należą się dla organizatorów - świetna robota :c4

P.S. Roka63 dziękuję za podwiezienie do Krakowa

profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

Ja również chciałbym podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna ale nie sposób do każdego odnieść się w krótkiej wypowiedzi (a taką mam w planach napisać). Ogólnie dzięki za przekazanie swoich spostrzeżeń, wiedzy i po prostu dobrej atmosfery.

A w szczególności dziękuje:

@Kris: za cierpliwość, oj duuuużo cierpliwości i za ogrom wiedzy przekazany podczas prowadzonych przez Ciebie zajęć i w czasie zwykłych rozmów. Uwierz lub nie, ale od słowa do słowa, na prawdę dużo cennych informacji udało mi sie ogarnąć (a jaszcze duża cześć wciąż nie ogarnięta siedzi mi w głowie i nie daje spać). DZIĘKI !

@Piotruś Parvi: za bardzo sympatyczny powrót do domu i krótką, nieoficjalną lekcję teorii! :)

@Rastix: za cieżką pracę włożoną w organizacje 7 już pleneru foto. Był świetny - dzięki Ci za to!

@Lajam, Junior, Gegra, Krzysiek, Asia: Za tą wietrzną siatkóweczkę, :)

A wszystkim innym, za rozmowy, uśmiechy i kolejne przyjemne spotkanie.
Do następnego!

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

zapytam nieskromnie, czy komuś po plenerze nie przybyła jedna bateria do :c56 ?
Bo wróciłem do domu z jedną mniej...i może ktoś ją przez przypadek znalazł :nauseated_face:


jacej92 napisał(a):

@Kris: za cierpliwość, oj duuuużo cierpliwości i za ogrom wiedzy przekazany podczas prowadzonych przez Ciebie zajęć i w czasie zwykłych rozmów. Uwierz lub nie, ale od słowa do słowa, na prawdę dużo cennych informacji udało mi sie ogarnąć (a jaszcze duża cześć wciąż nie ogarnięta siedzi mi w głowie i nie daje spać). DZIĘKI !


Cieszę się bardzo :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kris napisał(a):

zapytam nieskromnie, czy komuś po plenerze nie przybyła jedna bateria do :c56 ?D


:(

Może wątek założymy tak na 2 tygodnie z tymi zgubami?
Ty - aku
Lars - obiektyw

Warto, żeby każdy sprawdził..

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Miałem zamiar to zaproponować, ale mnie uprzedziłeś.

Dopisz jeszcze:
Lars - zaginęło 3/4 wątroby... 8-)

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

To gdzie i kiedy następny plener? :c22

grzybki z barszczem