anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VII Plener Foto Klubu

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

VII Plener Foto Klubu

Witajcie :c37

Mamy SLT-A77, NEX-7, pora na... :c18 plener… nr 7. :D

Z ogromną przyjemnością :c33 informuję, że zbliża się… siódmy plener :c51 na który serdeczncie zapraszam. :c73


W tej chwili mogę podać tylko kilka podstawowych informacji, ponieważ jeszcze jesteśmy w trakcie ustalania cen i szczegółów z tym związanych. Niemniej:
- plener odbędzie się 1-3.06.2012 - zarezerwujcie proszę sobie ten termin na nasze wspólne spotkanie. :c67
- Ilość miejsc około 70;
- koszt od osoby nie więcej niż 150 zł ( dwie noce ).

Niebawem podam dokładne miejsce i jakie planujemy atrakcje. Mam nadzieję, że ze strony formalnej uda się nam wszystko uporządkować do końca tego tygodnia.
W związku z tym, że zbliża się długi weekend i wiele osób wyjeżdża już w najbliższy piątek, zapisy zaczniemy od 8 maja ( wtorek ). Zostanie stworzony oddzielny wątek.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
222 ODPOW. 222
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

A ja pierwszy raz na plener polecę.
14:15 z Poznania by OLT-Expres :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świetnie :D I wcale się nie dziwię, bo z Poznania do KRK pociągiem 😕

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Godzina piętnaście minut lotu i jestem w Balicach :)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Rafiki, poproś pilota by zrobił kółko przed lotniskiem i wyskakuj ze spadochronem!

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Nie wiem czy zauważyliście, a wiem, że kilka osób to interesowało: płatność za nocleg wyłącznie gotówką.


edit:
Fotki z pleneru wstawiajcie tutaj: LINK

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Już tradycyjnie zabieram kalibrator ze sobą, więc jak ktoś będzie chciał skorzystać, to będzie taka możliwość :c20

Fatamorgana-----
Początkujący

Bardzo dziękuję Organizatorom za przygotowanie imprezy i za - jak zawsze- miłą i familijną atmosferę.
Cieszę się bardzo, że po ponad 2 latach w końcu znalazłem się na plenerze Sony i mogłem spotkać ponownie wielu znajomych oraz poznać osobiście paru "mitycznych" dla mnie dotąd ludzi. ;) :D :) Nowe znajomości zawsze mogą okazać się pomocne i przydatne, zawsze też poszerzają nasze horyzonty.

Chciałbym też pogratulować ekipie organizacyjnej tego, że tworzy wciąż zgrany i sprawny team- co na pewno bardzo pomaga w przygotowaniach do takiej imprezy. Widać ewidentnie, że nie brakuje chętnych do pomocy i nikt niczego nie utrudnia ani nie zniechęca nikogo.

Byłoby bardzo wskazane, aby pewien admin z bliźniaczego forum w końcu wziął przykład z ludzi, dla których ważniejsze jest to, co się robi dla klubu niż szukanie paragrafów na ludzi i karanie ich...

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

15 minut temu weszłam do domu

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Chciałbym wszystkim podziękować za spotkanie.
Jesteście świetni.
Jak zwykle nie miałem okazji porozmawiać ze wszystkimi, widziałem nowe twarze.
Pozdrawiam ekipę z Trójmiasta (kawał drogi ale dojechaliście!)
Jestem przekonany że mamy najbardziej zgraną ekipę na świecie!!!


...aha dziękuje ekipie moderatorskiej, Radkowi, mojemu DI Teamowi
po prostu za to, że są tacy jacy są :) :c4

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Słuchajcie, czy komuś gdzieś w klamotach nie zawieruszył się Tamron 18-200? Wyjechał ze mną z Łodzi, ale z pleneru już nie wrócił... :cry: