anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VIII Plener Fotoklubowy

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

VIII Plener Fotoklubowy

:c37

Miło nam poinformować, że zbliża się VIII plener :c47
Rezerwujcie termin 26-28.10.2012r.
Miejsc minimum 50
Lokalizacja, pozostałe informacje i zapisy powinny pojawić się w najbliższym czasie, jak tylko wszystkie informacje zostaną potwierdzone.



Już nie mogę się doczekać!

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
117 ODPOW. 117
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

W kalendarz wklepane :) ale zobacze ja to będzie....

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Dzięki za dość wczesne powiadomienie co do terminu. Postaram się być choć termin taki troszkę nie najszczęśliwszy dla mnie.

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

:c37

Miło nam poinformować, że zbliża się VIII plener :c47


Nie uwierzę, ze 2 dni wcześniej nic nie widziałeś 😆 wypytał bym coniebądź,
Dobrze, że dziś to napisałeś, wczoraj na laptopie podświetlanie załączone na 1 w 16 stopniowej skali i zbyt mnie raziło światło - musiałem zrezygnować z korzystania z kompa. Dziś jest o niebo lepiej.
Tym razem może górki :D ?

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witajcie :c37

10zer napisał(a):


Nie uwierzę, ze 2 dni wcześniej nic nie widziałeś...


Hmmm.... :c18 nie wiedział, a raczej nie był pewny, nikt z nas nie był. Kilkanaście minut wcześniej przed zamieszczeniem informacji przez krisa, otrzymałem "zielone światło" w sprawie pleneru. Teraz czekam na potwierdzenie rezerwacji. Następnie... masa pracy przy organizacji :c71 i nagroda dla mnie... spotkanie się z Wami. :D

Niebawem ogłoszę również kilka istotnych informacji dotyczących naszego forum i :c51 ( jeszcze przed plenerem ).

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz


Niebawem ogłoszę również kilka istotnych informacji dotyczących naszego forum i :c51 ( jeszcze przed plenerem ).


mamy się bać ? :c6

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Kurcze, znowu nici:(
Jak dobrze pójdzie to od 15 zaczną nową pracę - i nie zacznę jej od kombinowania z wolnym piątkiem.
No cóż pozostaje życzyć dobrej fotograficznie pogody - bo pogoda towarzyska będzie na pewno. :D

profile.country.pl_PL.title
Tereska.
Początkujący

Huehuehue,zobaczymy czy mi studia pozwolą jechać :tongue_winking: Nie no,żarcik,wiadomo,że Studia nie uciekną ;) Lajam,a dzisiaj się zastanawiałam co zrobisz z psiną jak będzie plener ;>

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz


Następnie... masa pracy przy organizacji :c71 i nagroda dla mnie... spotkanie się z Wami. :D .


Wiem, że jest to nie możliwe ale chętnie pomożemy by oszczędzić Ci zdrowia. Na pewno kilku z forumowiczów oprócz mnie by się znalazło chociażby do pompowania balonu gdyby wiatraczek nawalił :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

To tym razem się z Wami nie spotkam,ale jak napisała Ania : są rzeczy ważne i ważniejsze.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Nie wiem jak będzie, ale czekam na podanie miejscówki(jak nie super daleko to chociaż wersja skrócona) :c37