anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.pl_PL.title
karol-r
Poszukiwacz

Przypominam o dzisiejszym spotkaniu na Starym-Nowym Mieście.

Knajpka " U Pana Michała " od godz. 18'

Tu dokładne dane o miejscu spotkania.
http://www.upanamichala.com/pl/

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Mam w planach dotarcie na spotkanie - przed 19, bo do 18 jestem w pracy.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witajcie, :c37

Czytałem wątek na temat wspólnych spotkań na forum KKM. Przyznam się, że smutno mi się zrobiło, że moglibyśmy się rozdzielić. Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Plenery, spotkania, to najprzyjemniejsza część naszych kontaktów. Niestety z powodu dużej ilości pracy nie zawsze mogłem przybyć. Pamiętam moje pierwsze spotkanie w Zeppelinie. Zostałem bardzo miło przyjęty. :) Dzisiaj przybędę do "Pana Michała". Nie dałbym rady przyjechać na Bemowo ( ograniczony czas :( ), ale innym razem postaram się.

Do zobaczenia wkrótce. :c37

P.S.
Jest szansa, że Rafiki jak tylko skończy pracę, również odwiedzi "Pana Michała".

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Podziękował za mile spędzone kilka minut.
Piotrze wielkie dzięki, że chciało Ci się wyjść na focenie.
Zdjęć sobie nawet nie obejrzę dzisiaj bo nie mam kabelka - A100 ma mikroUSB :D

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Ja rowniez bardzo dziekuje za spotkanie. Nie widzialem wiekszosci osob od (mniej wiecej) Air Show wiec naprawde super bylo Was znowu zobaczyc i porozmawiac. Dzieki Radek ;), fajnie Rafal, ze nas odwiedziles.

P.s. Adam, przeciez umawialismy sie na spotkanie z fotami ;).

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Vena , AniaX , FireWire , Rafiki , JuniorX, ThomasX, piotruso, sadam, Tomek Maciejewski – bardzo miło było się spotkać z Wami przy piwie, grzanym winie, herbacie i paluszkach słonych. :D Dziękuję za miłą odskocznię od codziennej gonitwy. :c22

Piotrze, Adamie, nie wiem czy wróciliście po zdjęciach, ale niestety nie mogłem dłużej zostać, jutro wyjeżdżam , a jeszcze nie jestem spakowany. :c91

Mam nadzieję, że co jakiś czas będziemy się spotykać ( również w większym gronie – Forum KKM, Forum Sony ). Przyszłe miejsce powinniśmy wspólnie wybrać. Do tematu niebawem powrócimy. :c18

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

Bądźmy realistami. Większość z nas jest userami forum Sony i KKM. Perturbacje które nastąpiły zwalam na nikłe zainteresowanie dla naszych spotkań między sierpniem a listopadem. Ci co twardo pojawiali się popadli we frustrację (mnie ona też dotknęła). Spotkanie świąteczne miało być specjalne, więc powstał pomysł o czasowym zmianie miejsca. I nadal mówię o naszych wspólnych spotkaniach, nawet przez myśl nam nie przeszło by cokolwiek dzielić. Popatrzcie na ten wątek. Reakcje na spotkanie świąteczne nie miały znamion późniejszego zamieszania. Reszta to już konsekwencja tego co było dalej. W Zeppelinie było fajnie, więc padło pytanie, czy wracamy na stare śmiecie. Szkoda, że nie mogłem osobiście się wywnętrzyć. Mam nadzieję, że uda się następnym razem. To jeśli o zaszłości historyczne.

Teraz jeśli chodzi o przyszłość. Chcielibyśmy zmienić miejsce. Coś co połączy zalety Michała i Zeppelina.

Priorytety miałyby wyglądać następująco:

1. Sala, w której daje się usiąść niejako przy jednym stole
2. Dobry dojazd
3. Możliwość od czasu do czasu zrobienia pokazu zdjęć.

Puki nie znajdziemy czegoś w podobie i nie zyska to naszej wspólnej akceptacji to nie ma kwestii zmiany miejsca.

Oczywiście w poszukiwaniach liczymy na pomoc, zważywszy że nadal myślimy o wspólnym spotykaniu.

I jeszcze co do tego wymieniania KKM i forum Sony. Każde z tych forów ma swoje wartości, wady i specyfikę. Dla mnie nie istnieje podział KKM i forum Sony.
Co innego dostarcza mi KKM, a co innego forum Sony. W wielu przypadkach to się pokrywa. Możecie mi nie wierzyć, ale przywiązanie do firmy Sony bardziej jest we mnie pielęgnowane na KKM'e niż na forum Sony. Prześledźcie ostatnie wątki dotyczące testów A65 i A77 na KKM'e. Więcej z nich się dowiedziałem, więcej w nich było merytorycznych sporów.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich wczoraj obecnych :c37
i jeszcze raz stawiam pytanie: czy szukamy nowego miejsca na zasadach wyłuszczonych powyżej?

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Jalu dzięki za Twoją wypowiedź.
Sądzę że powinniśmy zrobić nowe, wspólne otwarcie :)
Czas na dyskusję o spotkaniach warszawskiego aktywu.
Był Zeppelin, był Pan Michał, może trzeba poszukać innego miejsca.
Jak wiecie jestem poznaniakiem więc trudno mi coś zaproponować,
apeluję więc do "tubylców" o propozycje.
Nic tak dobrze nie robi jak rzeczowa dyskusja, w końcu chodzi po prostu o spotkania.
Jestem przekonany że nikt z grona klubowiczów nie chce się
w żaden sposób odcinać od kakaemu.
Pewien jestem też że Szfendakowi nie chodziło o żadne podziały
Tak jak napisał Jalu ogromna część klubowiczów jest i tam i tu.

W miarę możliwości postaram się od czasu do czasu pojawić się na takim spotkaniu.
Dziękuję wszystkim za wczoraj u Michała :)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Radku - wróciliśmy w momencie, gdy już wszyscy wychodzili, do zobaczenia kolejnym razem i dzięki za herbatkę :)
Tak na szybko ze dwa wieczorne zdjęcia i jedno poranne - córka wstała o piątej rano i do siódmej robiłem za nianię - ledwo żywy i z bólem głowy (nie lubię gwałtownych zmian ciśnienia i równie niespodziewanych pobudek).

Co do spotkań, to niestety nie znam żadnego lokalu, który mógłbym polecić :smileyredface:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

że tak wtrącę - warszawskie spotkania nie mają swojej galerii zbiorowej ? :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer