anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Kris jak zwykle masz rację :)

...a ja chciałbym odświeżyć ten wątek, żeby za miesiąc nie było znów zamieszania:)
Ma ktoś jakieś propozycje co do miejsca Warszawskich spotkań?

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

:c37

Może mógłbym zaproponować restaurację, w której znajdzie się miejsce na wspólny duży stół i wielką ścianę ekspozycyjną. Mam również nadzieję, że właściciele (moi dobrzy znajomi) będą na TAK jeśli chodzi o stałą ekspozycję fotek.
Lokalizacja jest w zasadzie neutralna. Można dojechać metrem i zafundować sobie krótki spacerek lub dotrzeć bezproblemowo samochodem. Restauracja zlokalizowana jest na ostatnim piętrze wysokiego budynku i posiada duży taras widokowy.
Zapytam jutro o warunki i możliwość zorganizowania stałej wystawy.

Czy są jakieś istotne sprawy, które należy uwzględnić???

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

:c37

Witam,

Jestem po wstępnej rozmowie (oczywiście bez zobowiązań) z ważnych informacji:

- dostępne pomieszczenie powyżej 20 osób na spotkaniu
- dostępne pomieszczenie w przypadku spotkań do 20 osób
- dostępny taras widokowy (stoliki, parasole), duży
- istnieje możliwość prezentowania galerii fotograficznej na dwa sposoby, bezpośrednio w sali restauracyjnej (wymaga ustalenia tematyki wystawy) dostępna czasowo w ściśle ustalonych terminach, w przeszklonym holu wejściowym (swobodna prezentacja) będzie można zorganizować stałą wystawę zdjęć.
- jedzenie i napoje w formie bufetu (dwa dania główne, dwie zupy, przekąski, desery) koszt 80 złotych od osoby. Alkohole zamawiane oddzielnie.
- stały termin (rezerwacja) ilość osób ustalana każdorazowo przed spotkaniem


Miejsce jest reprezentacyjne decyzja należy do Was.

Restauracja Jarosława Uścińskiego http://moonsfera.pl/


Pozdrawiam
e

profile.country.pl_PL.title
karol-r
Poszukiwacz

Krzysztof1966 napisał(a):

..Jestem po wstępnej rozmowie

......
- jedzenie i napoje w formie bufetu (dwa dania główne, dwie zupy, przekąski, desery) koszt 80 złotych od osoby. Alkohole zamawiane oddzielnie.
- stały termin (rezerwacja) ilość osób ustalana każdorazowo przed spotkaniem


Te 80zł i ustalona wczesniej lista, to chyba problem nie do przeskoczenia.
Raczej potrzebne nam "otwarte drzwi" i bez zobowiązań "musu" w opłatach za obżarstwo.
Zaś miejsce nie jest złe.

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

:c37
- lista, czyli ilość osób jaka jest planowana na spotkanie, chodzi o wstępne potwierdzenie obecności, dotyczy tylko opcji z bufetem.
- 80 złotych to wstępna propozycja bufetu, sądzę, że możliwe są indywidualne rozwiązania ale to temat na spotkanie z właścicielem.

K

profile.country.pl_PL.title
marcinnek_
Początkujący

Wydaje mi się że Moonsfera to za wysokie progi. Mieliśmy tam w rodzinie wesele, więc wiem o czym mówię. Nam potrzebna jest oferta w stylu pub/bar gdzie bez zobowiązań i regulacji możemy się zwalić większą liczbą osób a każdy według swego widzimisię może zamówić piwo lub czasem coś solidniejszego bo akurat prosto z roboty.

Wątki śledzę i na luty już kalendarz znaczę 8-)

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

:c37

Jednym z elementów jakie brałem pod uwagę to możliwość zorganizowania stałej wystawy oraz swoboda podczas spotkań w większym gronie.
Moonsfera daje taką możliwość w przeciwieństwie do innych lokali.
Dodatkowym atutem jest możliwość prezentowania galerii fotograficznej, właściwie w nieograniczonym zakresie, a co ważne dla szerokiego grona gości.
Właściciel jest otwarty na wszelkie propozycje dotyczące galerii. Zaproponował dodatkowo ustawienie w holu wejściowym do głównej restauracji reklamy informacyjnej o wystawie fotograficznej.
Jak już wcześniej pisałem, kwestie finansowe są tematem otwartym i dopiero do dyskusji. Forma bufetu została zaproponowana jako propozycja otwarta, nie jako obowiązkowa.

Moja rozmowa z właścicielem była całkowicie prywatna i niewiążąca.

Jednym z ważnych elementów, które zadecydowały o tym, że zaproponowałem to rozwiązanie była możliwość zorganizowania stałej wystawy w prestiżowym miejscu a nie dla garstki wyznawców schabowego i butelki piwa marki Wojak. Jak zdążyłem się zorientować taka opcja była dla wielu z Was ważna lub nawet bardzo ważna.

Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych, może warto zrobić odważny krok :)

K

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

Wczoraj Sabina, MaSzt, Anna_KK, Krzysztof1966, odbyliśmy wizję lokalną w Moonsfera.

Wszystkie obawy rozwiane, to tak streszczając wszelkie nasze wątpliwości. Będziemy mieli wydzielone miejsce, jest sala do 17 osób, i jest też miejsce dla większego grona. W okresie letnim dwa tarasy. Gdy restauracja będzie zajęta bo coś tam, mamy możliwość znaleźć swój kącik w bistro na poziomie głównego wejścia.

Jest możliwość prezentacji naszych zdjęć jako pokaz na ekranie, i jako mała wystawa.
Nie obawiajcie się,
nie są to za wysokie progi, nie ukrywaliśmy, że nasze kieszenie nie są wypchane, znaczy się nawet puste.

Teraz czas na przemyślenie sprawy i decyzję,

jestem za tym by spróbować.

Niebawem przedstawię analizę środków komunikacji, które miałyby pomóc nam się dostać na spotkanie niezmotoryzowanym.

Tak na szybko to:
Metro na Plac Wilsona i spacer na dół, albo jeden przystanek autobusem.

profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

Ja również jestem za!
Bardzo podoba mi się wizja tarasu z przepięknym widokiem oraz możliwość zorganizowania wystawy :)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Również jestem za sprawdzeniem miejsca, choć obawy o ewentualne koszta są :smileyredface: