anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

Wiercimy temat : http://www.moonsfera.pl/

29 stycznia w niedzielę otwiera swe podwoje Stadion Narodowy. Jest pomysł by z tarasów (o ile nas puszczą w mrożni wieczór na taras) popatrzeć na pokaz sztucznych ogni. Pokaz ma się zacząć o 20.00. Przy okazji można oswoić się z kandydatem na nowe miejsce spotkań.

Proponuję stawić się o 19.00.

Ponadto:
Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych - dziś i jutro
Legionowo k. Warszawy
Arena Legionowo
ul. Chrobrego 50b

Ja za chwilę tam będę (czyli jakieś godzinę)

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

Witam :c37 ,

Jakoś słabo z dyskusjami na temat zbliżającego się spotkania :c18

Oto kilka fotek z otwarcia stadionu, które oglądaliśmy w miłym towarzystwie z tarasu Moonsfery. Nie wszystko wyszło z fotkami jak powinno ale trudno :c8


K

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Trudno dyskutować o spotkaniu jak się nie ma pojęcia jak będzie wyglądał grafik w lutym :shock:
A zdjęcia fajne są.
Ja niestety w pracy byłem i gucio widziałem.

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

Dzięki :) , to był test nowego nabytku.


Co do spotkania to było by fajnie gdyby przyszło więcej osób na zwyczajny rekonesans. Miejsce jest fajne warto podyskutować.

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

psze Państwa, moonsfera - tragedia - przy -15 ?? uno - dwa autobusy na krzyż, kilos do przejścia od placu Wilsona, ceny jak z kosmosu ... to raz, dwa, średnio dwa razy w miesiącu napady w okolicach estakady pod wisłostradą, miejsce może i ciekawe, ale na ciepłe dni ...

acha z parkowaniem też problem, po 18 nie bardzo jest gdzie stanąć ...

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

Nie wiem jakie są statystyki napadów w tamtym rejonie, ale raczej wydawało mi się, że chodzi o rejon estakad bardziej za mostem Grota na wysokości lasku bielańskiego;
co do autobusów w środę mamy z placu Wilsona autobus 114 - chodzi co 10 minut i nieco rzadziej chodzący 185, ponadto wybrzeżem gdyńskim porusza się autobus 118 z częstotliwością o tej porze co 10 minut;

natomiast w kwestii parkowania to chyba miałeś na myśli piątek i sobotę, albowiem w ostatnią niedzielę i czwartek 12 stycznia kiedy to spotkaliśmy się z właścicielem Moonsfery nie było najmniejszego problemu. Jeśli chodzi o natężenie ruchu w samej Moonsferze to środa jest dniem o dużo znacznie mniejszym zainteresowaniu gości restauracji.

Ceny z karty są rzecz jasna wysokie tak jak przystało na lokal o większej ilości gwiazdek niż Pan Michał czy Zeppelin, ale tu prowadzimy negocjacje aby jedno danie było proste i z odpowiednim na kieszeń studenta rabatem.

Wyjdzie to dobrze, nie wyjdzie to i Moonsfera odpadnie.

Dajmy szansę, bo zapowiada się bardzo fajnie...

Dostaniemy salę w której na ciasno mieści się 20 osób a na spokojnie 17-15, duży stół konferencyjny, ciepła herbata dla smakoszy piwo. Ceny negocjujemy...

Ruszylibyśmy jutro w środę o 18.00

Każdy interes wymaga reklamy więc proponuję aby otworzyć pulę piwną.
Ja wrzucam do "wspólnego kufla" 100,- ;
kto pierwszy ten lepszy;
do tej kwoty funduję piwo każdemu kto przyjdzie jutro do Moonsfery...

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

jalu napisał(a):

Nie wiem jakie są statystyki napadów w tamtym rejonie, ale raczej wydawało mi się, że chodzi o rejon estakad bardziej za mostem Grota na wysokości lasku bielańskiego;
co do autobusów w środę mamy z placu Wilsona autobus 114 - chodzi co 10 minut i nieco rzadziej chodzący 185, ponadto wybrzeżem gdyńskim porusza się autobus 118 z częstotliwością o tej porze co 10 minut;

natomiast w kwestii parkowania to chyba miałeś na myśli piątek i sobotę, albowiem w ostatnią niedzielę i czwartek 12 stycznia kiedy to spotkaliśmy się z właścicielem Moonsfery nie było najmniejszego problemu. Jeśli chodzi o natężenie ruchu w samej Moonsferze to środa jest dniem o dużo znacznie mniejszym zainteresowaniu gości restauracji.

Ceny z karty są rzecz jasna wysokie tak jak przystało na lokal o większej ilości gwiazdek niż Pan Michał czy Zeppelin, ale tu prowadzimy negocjacje aby jedno danie było proste i z odpowiednim na kieszeń studenta rabatem.

Wyjdzie to dobrze, nie wyjdzie to i Moonsfera odpadnie.

Dajmy szansę, bo zapowiada się bardzo fajnie...

Dostaniemy salę w której na ciasno mieści się 20 osób a na spokojnie 17-15, duży stół konferencyjny, ciepła herbata dla smakoszy piwo. Ceny negocjujemy...

Ruszylibyśmy jutro w środę o 18.00

Każdy interes wymaga reklamy więc proponuję aby otworzyć pulę piwną.
Ja wrzucam do "wspólnego kufla" 100,- ;
kto pierwszy ten lepszy;
do tej kwoty funduję piwo każdemu kto przyjdzie jutro do Moonsfery...



tak się składa, że pracuję 'za rogiem' - w kwadrancie gamma kompleksu finansowego i wiem co się dzieje w okolicy, w tygodniu - też wiem co i jak z parkowaniem - siłownia w budynku, fakt - sobota-niedziela pusto

druga sprawa - autobusy co dziesięć minut - o ile są w stanie przebić się przez wisłostradę - to będą na czas

nie wiem, dla mnie moonsfera nie jest dobrym rozwiązaniem ... zupełnie jak cepelin ...

pan Michał - co jest nie tak u p. Michała ??

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

ciemno, napalone, nie siedzimy przy jednym stole tylko w rozproszeniu...

pisali my o tym;

czyli w czwartek jak tam byłem to miałem szczęście, że nikt na mnie nie napadł i mogłem zaparkować?

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

jalu napisał(a):

ciemno, napalone, nie siedzimy przy jednym stole tylko w rozproszeniu...

pisali my o tym;

czyli w czwartek jak tam byłem to miałem szczęście, że nikt na mnie nie napadł i mogłem zaparkować?



patrząc z mojego egoistycznego podejścia do życia - fajnie - nawet na czterech łapach, do cieplutkiego biura, łóżko jest ... ale pomyślcie o tych co 'komunikacją' to raz, dwa ... ja wyjeżdżając o 18 mam problem z przejechaniem 100 metrów pod tym nieszczęsnym centrum, zawsze można np w Street na Jana Pawła ... jaśniej może nie jest, ale też nie palą ... i w dodatku 'happy hours after work' do 19 ... i dojazd jakby lepszy ...

jak zaliczysz przejazd komunikacją ochota-żoliborz w tych godzinach ... zobaczysz co mam na myśli ...

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

thomasx napisał(a):



jak zaliczysz przejazd komunikacją ochota-żoliborz w tych godzinach ... zobaczysz co mam na myśli ...



jadę zawsze z Nadarzyna, więc czy Pan Michał, czy Zeppelin czy gdzie indziej to koszmar dojazdowy,

myślę że dla tych co jadą metrem to i tak jest najlepiej o tej porze...