anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

JuniorX napisał(a):

Zgadzam się z Tobą Krzysiu.
Niestety obecne warunki atmosferyczne nie sprzyjają wycieczkom miejskim, dlatego uważam, że w obecnej sytuacji, warto skorzystać jeszcze ze sprawdzonego miejsca.
A gdy się ociepli to także jestem za zwiedzaniem z aparatem w dłoni :)


Błąd! My na taką pogodę (czyt. do późnej wiosny) w planach mamy odwiedzić miejsca, na które szkoda czas latem m.in. muzeum piwowarstwa w Tychach :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

kris napisał(a):


Błąd! My na taką pogodę (czyt. do późnej wiosny) w planach mamy odwiedzić miejsca, na które szkoda czas latem m.in. muzeum piwowarstwa w Tychach :c20



Ok. Ja nie należę do klubu morsa i wolę poczekać jak się podniesie temperatura do tych -3 st. :D przy -17 (wskazywanych obecnie przez termometr) trochę ciężko.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

JuniorX napisał(a):

kris napisał(a):


Błąd! My na taką pogodę (czyt. do późnej wiosny) w planach mamy odwiedzić miejsca, na które szkoda czas latem m.in. muzeum piwowarstwa w Tychach :c20



Ok. Ja nie należę do klubu morsa i wolę poczekać jak się podniesie temperatura do tych -3 st. :D przy -17 (wskazywanych obecnie przez termometr) trochę ciężko.


No, ale trochę ciężko z czym? Z fotografowaniem we wnętrzach, w których jest +25* ? 8-)
Przecież do pracy jeździcie. Na browara i papu w środy jedziecie. Więc nie problem w dojechaniu do ciepłego miejsca, w którym można spokojnie i na ciepło spędzić czas z aparatem :smileythumbsup:
Nie sztuką jest szukać powodów do nieobecności i 'nicnierobienia'. Sztuką jest się wziąć w garść i korzystać z możliwości. Z wolności, ze zdrowia, ze sprzętu :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

kris napisał(a):


No, ale trochę ciężko z czym? Z fotografowaniem we wnętrzach, w których jest +25* ? 8-)
Przecież do pracy jeździcie. Na browara i papu w środy jedziecie. Więc nie problem w dojechaniu do ciepłego miejsca, w którym można spokojnie i na ciepło spędzić czas z aparatem :thumbsup:
Nie sztuką jest szukać powodów do nieobecności i 'nicnierobienia'. Sztuką jest się wziąć w garść i korzystać z możliwości. Z wolności, ze zdrowia, ze sprzętu :D



Ciężko z Outdoor'em. Studia (z tego co mi wiadomo) nie ma żadnego umówionego, ale jakby takowe było to czemu nie :)

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

JuniorX napisał(a):

kris napisał(a):


No, ale trochę ciężko z czym? Z fotografowaniem we wnętrzach, w których jest +25* ? 8-)
Przecież do pracy jeździcie. Na browara i papu w środy jedziecie. Więc nie problem w dojechaniu do ciepłego miejsca, w którym można spokojnie i na ciepło spędzić czas z aparatem :thumbsup:
Nie sztuką jest szukać powodów do nieobecności i 'nicnierobienia'. Sztuką jest się wziąć w garść i korzystać z możliwości. Z wolności, ze zdrowia, ze sprzętu :D



Ciężko z Outdoor'em. Studia (z tego co mi wiadomo) nie ma żadnego umówionego, ale jakby takowe było to czemu nie :)



zawsze można zrobić afterparty u Justyny ... ;)

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

właśnie!

a może przenieść spotkanie - na inny dzień - wyjątkowo - i zorganizować np. warsztaty w studio - Jacek Bonecki nie raz do siebie zapraszał, można też porozmawiać z 'krewnymi i znajomymi królika' i coś w ten deseń zorganizować ...

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

kris napisał(a):

JuniorX napisał(a):

kris napisał(a):


Błąd! My na taką pogodę (czyt. do późnej wiosny) w planach mamy odwiedzić miejsca, na które szkoda czas latem m.in. muzeum piwowarstwa w Tychach :c20



Ok. Ja nie należę do klubu morsa i wolę poczekać jak się podniesie temperatura do tych -3 st. :D przy -17 (wskazywanych obecnie przez termometr) trochę ciężko.


No, ale trochę ciężko z czym? Z fotografowaniem we wnętrzach, w których jest +25* ? 8-)
Przecież do pracy jeździcie. Na browara i papu w środy jedziecie. Więc nie problem w dojechaniu do ciepłego miejsca, w którym można spokojnie i na ciepło spędzić czas z aparatem :thumbsup:
Nie sztuką jest szukać powodów do nieobecności i 'nicnierobienia'. Sztuką jest się wziąć w garść i korzystać z możliwości. Z wolności, ze zdrowia, ze sprzętu :D



Krisu, masz stumilową tfu stuprocentową rację ... wiesz ;) w moonsferze jest ten bonus, że w budynku jest siłownia ;) hyhyhy ;) ale - te spotkania, to raczej są mityngi 'towarzyskie' - czasem Karol R przyniesie zdjęcia do pokazania (o ile zabierze oprócz ramki zasilacz do niej ;) ) i to wszystko - ostatni raz jak coś masowo było robione w celach zdjęciowych ... uomatko ...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

No właśnie.....ja bym te spotkania nazwał warszawski kącik pitu pitu :c2
My również spotykamy się dla ludzi. By pogadać. Pośmiać się. Ale jest to przy okazji focenia.
Chciałbym byście chociaż od czasu do czasu spotykali się na zdjęciach. To nic złego robić razem zdjęcia :nauseated_face:
Wiem też czego oprócz motywacji do wyjścia wam brakuje. Brakuje lidera. U nas jak ktoś ma pomysł to wali do mnie. Nie jest mi z tym dobrze, bo uważam, że każdy ze śląska i spoza powinien zorganizować samemu taki wypad dla reszty. Kiedyś próbowałem zrzucić ten obowiązek na innych (przecież nie mam monopolu), ale efekt tego był taki jak u Was - nie było wyjść na foty. Więc wolę być narażony na obgadywanie, że sobie rządzę, ale każde spotkanie motywuje mnie do kolejnego. Tyle wesołych twarzy! Tyle zdjęć! Tyle okoliczności do wyjścia! A jak widzę frekwencję, to nieraz mi szczęka opada. Bo ja spotkanie organizuję z myślą, że nawet jakby nikt nie przyszedł to i tak zrobię i się nie zrażę. Więc każda jedna osoba to miła nagroda :D

Więc jak to u was w stolicy...znajdzie się jakiś lider? Tu nie chodzi o wybory, a o inicjatywę!

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

kris napisał(a):

No właśnie.....ja bym te spotkania nazwał warszawski kącik pitu pitu :c2
My również spotykamy się dla ludzi. By pogadać. Pośmiać się. Ale jest to przy okazji focenia.
Chciałbym byście chociaż od czasu do czasu spotykali się na zdjęciach. To nic złego robić razem zdjęcia :nauseated_face:
Wiem też czego oprócz motywacji do wyjścia wam brakuje. Brakuje lidera. U nas jak ktoś ma pomysł to wali do mnie. Nie jest mi z tym dobrze, bo uważam, że każdy ze śląska i spoza powinien zorganizować samemu taki wypad dla reszty. Kiedyś próbowałem zrzucić ten obowiązek na innych (przecież nie mam monopolu), ale efekt tego był taki jak u Was - nie było wyjść na foty. Więc wolę być narażony na obgadywanie, że sobie rządzę, ale każde spotkanie motywuje mnie do kolejnego. Tyle wesołych twarzy! Tyle zdjęć! Tyle okoliczności do wyjścia! A jak widzę frekwencję, to nieraz mi szczęka opada. Bo ja spotkanie organizuję z myślą, że nawet jakby nikt nie przyszedł to i tak zrobię i się nie zrażę. Więc każda jedna osoba to miła nagroda :D

Więc jak to u was w stolicy...znajdzie się jakiś lider? Tu nie chodzi o wybory, a o inicjatywę!



Mam pomysł. Dzisiejsze spotkanie niech odbędzie się wg starych zasad, a już na nowe spotkanie przygotować plan "zwiedzania". Nigdzie nie jest powiedziane, że musi odbyć się dokładnie za miesiąc :)

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

kris napisał(a):


Wiem też czego oprócz motywacji do wyjścia wam brakuje. Brakuje lidera.

Więc jak to u was w stolicy...znajdzie się jakiś lider? Tu nie chodzi o wybory, a o inicjatywę!







Święta racja :c46