anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

Quter-----
Początkujący

Warszawskie Spotkanie Fotoklubowe.

:flushed:
06.05.2009 Bemowo
Klub Lotnika Zeppelin ul. Kaliskiego 57
start godz. 18:00

Wszystkich serdecznie zapraszam.

Mapka

Message was edited by: Lajam.

637 ODPOW. 637
profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

JuniorX napisał :

"I pięknie, że będziecie robić swoje. Ale jeżeli chcecie żeby w tych planach (spotkaniach, mini-plenerkach) brała też udział społeczność Forum Sony to fajnie by było gdybyście swoje pomysły dawali do przedyskutowania także tu, a nie stawiali przed faktem.

Poza tym. do tej pory na temat mojego pomysłu wypowiedziały się dwie osoby (Paweł i Jacuś :P).

A reszta?"



To wszystko co piszecie jest ok. Rację mają i jedni i drudzy, każdy w innym zakresie.
By ruszyć to odrętwiałe towarzystwo należy coś konkretnego zorganizować oficjalnie i przedstawić alternatywę do spotkań ogłaszanych na FB. Chyba wystarczy całej tej przepychanki.

Wyjdziemy z pewną propozycją, która będzie swojego rodzaju narzuceniem, jednak czy widzicie inne rozwiązanie.
Każda propozycja to narzucenie innym swojego punktu widzenia, niezależnie od tego kto proponuje.
Wracając jednak do tematu, organizujemy spotkanie, które byłoby dobrze aby wszyscy chętni potraktowali jako podstawę do dalszego rozwoju a nie ciągłej krytyki.
Zamiast krytykować zwyczajnie pojawcie się na spotkaniu, spodoba się, zostaniecie, nie spodoba się, nikt nikogo trzymał nie będzie na siłę.
Będzie okazja porozmawiać twarzą w twarz o konkretach i formie wspólnych działań.

Każdy z Was ma szansę wnieść coś nowego, nową propozycję, rozwiązanie itp.
Jednak najlepszym miejscem na takie inicjatywy jest spotkanie bezpośrednie.

Drzwi są otwarte dla wszystkich, nie robimy list czarnych ani białych, każdy może przyjść i wyrazić swoją opinię o formie spotkań jaką proponujemy. Sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie zapewne trochę geriatrii ale również znajdą się propozycję dla ambitnych młodych strzelb.

Rozważcie to zanim zaczniecie ponownie wylewać pomyje.

Proponuję system grubej kreski i wstrzymanie się z negowaniem wszystkiego. Jak wcześniej już pisałem, poznajcie propozycje a później zgłaszajcie wnioski.

----------------------------------------------------------------------------------

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

piotruso napisał(a):

Nie wiem, czy to będzie odpowiednia pora i miejsce do napisania tego co teraz napiszę.

W dniach 11-12.02.2012 jest XXVIII i XXIX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wystawa odbywać się będzie w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Hotel Gromada przy ul. 17 Stycznia 32. Wystawa jest od 9.30 do 18.30 w sobotę i 17.30 w niedzielę.

A jeżeli ktoś chce fotografować koty dalej to w dniach 25-26.02.2012 jest kolejna wystawa organizowana przez kogoś innego.
Polski Związek Felinologiczny
zaprasza na
XLIV i XLV Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych w Warszawie
25-26.02.2012 r. (2 certyfikaty)
godziny - od 10.00 do 18.00
miejsce wystawy - Hala Sportowa „KOŁO” w Warszawie, ul. Obozowa 60.
https://www.pzf.pl/pl/wystawy



Czasu do drugiej wystawy jest jeszcze dużo natomiast jeżeli chodzi o tą 11-12.02.2012 to ze względu na pracującą niedzielę pewnie wybiorę się w sobotę około 10.00.


Jestem w niedzielę 12-tego od jakieś 12-tej
Chętnych zapraszam

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

piotruso napisał(a):


W dniach 11-12.02.2012 jest XXVIII i XXIX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wystawa odbywać się będzie w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Hotel Gromada przy ul. 17 Stycznia 32. Wystawa jest od 9.30 do 18.30 w sobotę i 17.30 w niedzielę.



No i niestety, jak zwykle praca stanęła na przeszkodzie. Wpadł dodatkowy dyżur. Więc mnie nie będzie.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

przypominam o wystawie kotów https://www.pzf.pl/pl/wystawy
jestem w niedzielę gdzieś od 12-stej

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Witajcie.
Zbliża się kolejny weekend i razem z nim co najmniej dwie okazje do zrobienia kilku lepszych lub gorszych zdjęć.
Coś dla fanów dwóch kółek - Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Wystawa odbywa się na terenie Hali Międzynarodowych Targów Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie w dniach i godzinach: piątek 12-20, sobota i niedziela 10-18. Wstęp 25 zł.
Coś dla fanów wiatru i płótna jak również moczenia kija - Targi Woda i Wiatr. Impreza odbywać się będzie na terenie Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w dniach i godzinach: czwartek 15-18, piątek i sobota 10-18, niedziela 10-17. Bilet 25 zł.

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

Witam,

Zapraszamy Wszystkich w najbliższą środę na spotkanie w Moonsferze - jednym z elementów będzie pokaz zdjęć z dalekiej podróży. Przedstawiona zostanie również propozycja formuły spotkań w przyszłości (dyskusja).


Serdecznie zapraszamy w środę (7 marca) o godzinie 18.00

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Krzysztof1966 napisał(a):


Serdecznie zapraszamy w środę (7 marca) o godzinie 18.00



Tą razą mnie nie będzie. Praca od 16.30 do 2.00.

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

Szkoda, ale co się odwlecze to... :)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ja niestety do 21 w pracy :(

profile.country.pl_PL.title
Krzysztof1966
Nowicjusz

:c37

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.
Jadę z Ursynowa, 2 wolne miejsca w samochodzie mam.