anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kiedy Vegas 13?

tomaysa
Poszukiwacz

Kiedy Vegas 13?

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć kiedy wyjdzie wersja 13 vegas...

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie ma jeszcze żadnych danych o wersji 13stej. Dosyć często nowy soft wychodził w okolicach lipca. Może na targach IFA 2013 we wrześniu, może wcześniej będzie jakaś informacja o premierze.

tomaysa
Poszukiwacz

Właśnie natknąłem się na info że 12 wyszedł 4 czerwca ubiegłego roku. Więc biorąc pod uwagę że adobe, magix i edius coś już wydali to vegas czeka albo z petardą albo z padaczką (jak było to z vegas 11). Mogliby dać jakieś info (grafikę że coś wielkiego wydarzy się tego i tego..).
profile.country.PL.title
bomarek97
Poszukiwacz

Witam

 

Zapewne już wszyscy zainteresowani VS13 pro mają te narzędzie.

 

Wielu, jak zauwazyłem na wielu forach, ma problem z obsługą materiału .avi. 

SV13 pro 64bit  nie wczytuje tego materiału jeżeli nie posiada się odpowiedniego kodeka - taki monit wyskakuje po próbie załadowania .avi do Vegasa. Po przekonwertowaniu na HD lub inny format SV działał OK.

Proponowane różne rozwiązania nawielu forach odnośnie kodeków nie dawały rozwiązania problemu w moim przypadku. Byłem załamany, więc zaczałem szukać przyczyny.

SV13Pro 64bit built 373 na Win 8.1 Pro 64 bit  nie dawał za wygraną. Instalowałem rózne kombinacje kodeków pod Win 8.1 j/w ale nic to nie dawało.

Spróbowałem na Win 7 HP 64 bit z windows.7.codec.pack.v3.9.9 i SV13 obsłuzył .avi. Więc problem tkwił jednak w kodeku a nie w konfiguracji mojej Win 8.1.

Wróciłem do Win 8.1 Pro 64 bit i zaistalowałem nowszy windows.7.codec.pack.v4.1.0.

Próba ta okazała się owocna !  SV 13 obsługiwał wreście te aviki.

Kosztowało to mnie bardzo wiele godzin poszukiwań i dociekań oraz pracy.

 

Ten windows.7.codec.pack.v4.1.0 okazał się trafnym wyborem.

Polecam w przypadku trudności z .avi.

 

Pozdrawiam.