anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

Admiraloko
Poszukiwacz

Aktualizacja PKG2.303EUA i problemy !

Po zainstalowaniu aktualizacji same problemy , przed instalacją aktualizacji tv działał idealnie ,kupiony w grudniu 2014 od tamtej pory kilka aktualizacji nigdy problemów nie było aż do piątku, pojawił się monit o nowej aktualizacji , dałem aktualizuj teraz , tv sciągnął aktualizację wyłączył się , chwilkę aktualizował i następnie włączył , wyskoczył monit aktualizacja przebiegła pomyślnie ,niektóre funkcje użytkownika mogły ulec zmianie .

 

Sprawdzam co się pozmieniało nic szczególnego nie widzę ( sprawdzałem na tv analogowej upc )działa OK ,przełączam następnie na digital upc i zaczęło się , tv reaguje na pilota od minuty do kilku ( można naciskać co się chce tv reaguje po dłuższej chwili ) coś jak działanie zaraz po uruchomieniu ale trwa to dłużej  nie da się zmienić kanału zmniejszyć głośności itd, po czym pojawia się monit zaczekaj robi się czarny obraz i wyskakuje napis Sony i tak w kółko , tv działa tak jak by był czymś strasznie obciążony.

 

Wyłączyłem go i na nowo zainstalowałem kanały cyfrowe i zaczął działać póki co normalnie.

 

Druga sprawa , przed aktualizacją działały wszystkie serwisy z filmami on line bez zacięć problemów buforowania itp. włączałem i działało od razu, w tym momencie tam gdzie pojawiało się okno z materiałem video teraz nie ma nic oprócz napisu zainstaluj wtyczkę flash !

 

Sony usunęło wtyczkę ? ( czytałem dużo na temat tego że tv Sony wtyczki tej nie mają i materiały takie nie będą działać ) bzdura działało mi wszystko od nowości do piątku i zainstalowania tej aktualizacji! , na innych tv lg / samsung wszystko nadal działa tak jak powinno , ps4 też sobie nadal z tym radzi , więc jak to jest ? napisałem do Sony ale póki co zero odzewu na ten temat! 

 

Ktoś ma ten sam problem ? instalował tą aktualizację? też nie działają mu teraz w przeglądarce materiały które działały wcześniej?

 

Dodam tylko że nie jest to tylko mój przypadek z zamuleniem tv wystarczy wpisać kod aktualizacji w wyszukiwarkę ( na zagranicznych forach ludzie mają dokładnie te same objawy . nie wiem jak z odtwarzaniem w przeglądarce ale z obciążeniem tv po aktualizacji jest kilka tematów )

 

Sony ma zamiar to naprawić? czy celowo usunęło możliwość przeglądania treści w przeglądarce ?

 

 

Kto dodał ten temat do Ja też