anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Nie kupujcie TV z serii XR co raz więcej problemów

1. Pikselizacją obrazu z włożonym modułem CI+ problem nie rozwiązany od dwóch lat i nie widać żeby to naprawili , propozycja wymiany płyty to ściema i działa tylko przez około pół roku

2. Matryca ulega zakurzeniu przez nieszczelność przy głośnikach które znajdują się na krawędziach matrycy w górnej części , rozwiązanie zaklejenie głośników taśmą .

3. Efekt brudnej matrycy od nowości widoczny na gładkich jednolitych tłach tak zwany clouding (firma twierdzi że ta technologia tak ma) miałem wymieniany na inny z mniej widocznym cloudingiem ale i tak jest. 
4. TV nie posiada żadnego pstryczka Off / On co okazuje się poważnym problemem jeśli masz kable ukryte pod zabudową a kontakt w ścianie za ciężką komodą . Jaki ***** to zaprojektował ? Ostatnio w przeciągu miesiąca TV zawiesił 3 razy po przejściu z TV na Home i zamroził ekran i pilota jedyną opcją to odsunąć komodę i wyjąć wtyczkę z gniazdka albo wyłączyć korki , Ręce opadają .

5. Home to ruletka raz są propozycje pozycji w stream raz nie ma żadnej ale spoko olewam to, ale  notorycznie znika HBO max (wiem że na TV innej marki to się nie dzieje) to znaczy niby jest ale jak w końcu zjadę i chce włączyć to zero reakcji , jedyne rozwiązanie to ponownie zainstalować aplikacji i jest upierdliwe bo za każdym razem login i hasło i to się zdarza często .

Mój model to XR 50 X 94J , jeśli macie jakieś inne problemy z serią XR to piszcie model i opiszcie problem może w ten sposób uchronimy kilka osób przed zakupem tego dramatu , szczególnie tych którzy chcą używać moduł CI+


Proszę żeby Pani Agnieszka mi tu nic nie pisała i wszyscy fanboje od Sony, bo to co napisałem to 100% prawdy o tym TV zebrane w jednym miejscu .  

Kto dodał ten temat do Ja też